Kariera dla Pań - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Kariera dla Pań - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7892-355-8
Język:
Polski
Data wydania:
10 października 2015
Rozmiar pliku:
5,8 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
29,90
Cena w punktach Virtualo:
2990 pkt.

Pełny opis

"Kariera dla Pań. Krótki kurs rozwoju zawodowego dla każdej z nas" to unikalny kurs wydawnictwa Lingo z nowej serii "Poradniki na obcasach" - książek pisanych przez dziewczyny, które znają się na rzeczy, skierowanych do dziewczyn (i facetów - o ile dziewczyny pozwolą im podejrzeć).

Z najnowszym poradnikiem Lingo przejdziesz krótki kurs rozwoju zawodowego, dzięki któremu dowiesz się:

- jak znaleźć pracę marzeń

- jak pracować z pasją, współpracować, awansować

- jak poznać swoje mocne strony i jak osiągać cele zawodowe

 

Znajdziesz w nim także:

- informacje o prawach i obowiązkach pracownika

- wskazówki, co robić w trudnych sytuacjach, takich jak mobbing czy kontakty z uciążliwymi współpracownikami

- porady, jak zachować work-life balance.

 

Danuta Duszeńczuk w życiu zawodowym zdążyła przejść przez kilka szczebli kariery, począwszy od stażów odbytych jeszcze podczas studiów, przez stanowisko pracownika obsługi klienta, rolę specjalisty, by ostatecznie objąć posadę kierownika zespołu w międzynarodowej firmie. Posiada kilkuletnie doświadczenie w roli osoby rekrutującej i szkolącej kadry. Propagatorka idei edukacji finansowej, prowadzi popularny i nagradzany blog www.kobiecefinanse.pl, który w r. 2014 znalazł się w pierwszej 10 najlepszych blogów zgłoszonych do konkursu Money.pl, a także zajął 3. miejsce w rankingu Top 10 Blogów Ekonomicznych magazynu "Press". Absolwentka Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Główne zalety "Poradników na obcasach":

- aktualne i najważniejsze informacje wybrane przez autorki - specjalistki z danych dziedzin

- konsultacje merytoryczne najlepszych fachowców

- przyjazny język dla każdej z nas

- przejrzysta szata graficzna, oryginalne ilustracje

- nowoczesny design z nutką vintage

 

To kobiece spojrzenie na "męskie" tematy!

Spis treści

1. Poszukiwania pracy czas zacząć!

Dowiesz się, gdzie możesz znaleźć aktualne ogłoszenia o pracę i na co powinnaś zwracać uwagę w trakcie poszukiwań. Zdradzimy też wskazówki, które pomogą Ci w napisaniu skutecznego CV i listu motywacyjnego.

• Pracuj z pasją – poznajemy swoje mocne strony

• Gdzie szukać pracy i na co zwracać uwagę?

• Sztuka tworzenia curriculum vitae i listu motywacyjnego

2. Przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej

Przekonasz się, jak wielką moc ma zrobienie pozytywnego pierwszego wrażenia. Podpowiemy, co zrobić, by wypaść dobrze na rozmowie o pracę i zaprezentować się od najlepszej strony.

• Tuż przed spotkaniem

• Jak cię widzą, tak cię piszą – Twoje ciało mówi więcej, niż Ci się wydaje!

• Najczęściej zadawane pytania wraz z komentarzem

3. Dzień dobry, praco!

Razem z nami przetrwasz pierwszy dzień pracy – poznasz swoje prawa i obowiązki. Jeśli jesteś matką, musisz wiedzieć, jakie przysługują Ci dodatkowe przywileje i ochrona. Zgłębisz też tajniki biurowego stylu ubierania się, byś wyglądała zarazem profesjonalnie i kobieco.

• Prawa i obowiązki pracownika

• Praca a macierzyństwo – urlopy, przywileje

• Firmowy savoir-vivre i tajniki dress code’u

4. Pułapki i zagrożenia

W pracy czyha niestety wiele niebezpieczeństw. Z tego rozdziału dowiesz się, jak radzić sobie z uciążliwymi współpracownikami. Jak poznać wrogów i sojuszników? Gdzie szukać pomocy? Sprawdź!

• Czym jest mobbing i jak się przed nim bronić?

• Gdy natrafisz na szklany sufit… Menedżer na obcasach

• Nie popadaj w pracoholizm – kilka słów o work-life balance

• Poznaj najbardziej toksyczne typy charakterów w pracy

5. Rozwój Twojej kariery

Przeczytaj koniecznie, jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób pokierować swoją karierą, poprzez np. uczestnictwo w specjalistycznych kursach. Sprawdzisz także, jak przygotować się do rozmowy o awans i podwyżkę, i zobaczysz, czy istnieją różnice w stylu zarządzania kobiet i mężczyzn – i jeśli tak, to na czym one polegają.

• Nauka to potęgi klucz – nie zapominaj o doskonaleniu kompetencji

• Zbuduj swoją markę osobistą w firmie

• Jak negocjować podwyżkę?

6. Posłowie

Dodatek A. Źródła wiedzy

Dodatek B. Słowniczek trudnych pojęć

 

Dodatek C. 20 wskazówek dotyczących motywowania pracowników

BESTSELLERY