Ludzie bezdomni Stefana Żeromskiego. Streszczenie, analiza, interpretacja - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Ludzie bezdomni Stefana Żeromskiego. Streszczenie, analiza, interpretacja

ebook
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7898-413-9
Język:
Polski
Rok wydania:
2013
Rozmiar pliku:
8,4 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
3,00
Cena w punktach Virtualo:
300 pkt.

Ludzie bezdomni Stefana Żeromskiego. Streszczenie, analiza, interpretacja

Szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, przykładowe zagadnienia, testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki. Przejrzysty układ. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających, prac klasowych i matury. Konsultacja merytoryczna z nauczycielami języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Spis treści

O autorze 5

Geneza 9

Streszczenie 10

Bohaterowie 41

Gatunek 48

Kompozycja 52

Fabuła 53

Czas i przestrzeń 54

Problematyka 58

Narracja 66

Utwór na tle epoki 68

Motywy i analogie do innych utworów 77

Służba społeczeństwu 77

Emancypacja 78

Społeczeństwo 78

Miłość 79

Bieda 81

Bezdomność 82

Cierpienie 83

Kobieta 84

Poświęcenie, ofiara 85

Praca 86

Samobójstwo 87

Samotność 88

Zagadnienia 89

Zło w powieści 89

Cierpienie w powieści 93

Charakterystyka Judyma 96

Istotne cytaty 100

Zadania sprawdzające 102

Test 102

Krzyżówka nr 1 104

Krzyżówka nr 2 106

Słowniczek 107

Filmografia 111

Bibliografia 111

BESTSELLERY