Matura z matematyki na poziomie rozszerzonym tom II zadania z rozwiązaniami - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Matura z matematyki na poziomie rozszerzonym tom II zadania z rozwiązaniami - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-936602-5-4
Język:
Polski
Data wydania:
Grudzień 2012
Rozmiar pliku:
5,3 MB
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
23,00
Cena w punktach Virtualo:
2300 pkt.

Pełny opis

W publikacji znajduje się 468 rozwiązanych zadań posegregowanych tematycznie.
Przedstawione zadania mniej więcej odpowiadają poziomowi wymagań na maturze rozszerzonej z matematyki i w większości przekraczają możliwości maturzystów stopnia podstawowego.
Ponad połowa zadań to zadania z trygonometrii i geometrii, czyli z tych działów, które najbardziej sprawiają maturzystom problemy.

Spis treści

 1. Logika
 2. Działania w zbiorze liczb rzeczywistych
 3. Zadania tekstowe
 4. Funkcja liniowa
 5. Funkcja kwadratowa
 6. Wielomiany
 7. Funkcja i jej własności
 8. Funkcje wymierne
 9. Ciągi liczbowe
 10. Trygonometria
 11. Planimetria
 12. Geometria w układzie współrzędnych
 13. Potęgi i logarytmy. Funkcja potęgowa, wykładnicza i logarytmiczna
 14. Stereometria
 15. Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa

BESTSELLERY