Facebook - konwersja
Pobierz fragment

Miś i czarodziejka - ebook

Wydawnictwo:
Data wydania:
4 kwietnia 2022
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Pobierz fragment
13,02
1302 pkt
punktów Virtualo

Miś i czarodziejka - ebook

Drogie Dzieci, czy wierzycie w czary?

Na przykład w to, że pluszowe misie potrafią się poruszać, uśmiechać i rozmawiać jak człowiek? Oczywiście to wielka tajemnica misiów, dlatego musicie obiecać, że nie zdradzicie jej nikomu, zwłaszcza dorosłym. Oni często zapominają, że byli dziećmi. Na szczęście nie wszyscy – niektórzy wciąż noszą w sercu iskierkę wiary w niemożliwe i to właśnie oni namówili nas do napisania tej książki. Dajcie się więc porwać wyobraźni i posłuchajcie opowieści o najpiękniejszej i najprawdziwszej przyjaźni pod słońcem, takiej, na którą czeka się przez całe ­życie – ­przyjaźni
między ­misiem a dorosłym.

Tym razem bohater wciela się w rolę instruktora latania, poznaje tajniki sztuki jeździectwa, oddaje krew na rzecz chorych dzieci oraz wypełnia uczniowskie obowiązki. W poznawaniu świata i rządzących nim zasad pomagają mu nowi przyjaciele.

Opowiadania zawarte w tomach Z pamiętnika misia ­Porzucka oraz Miś i czarodziejka zdobyły wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Książka przyjazna dziecku” Muzeum Zabawy i ­Zabawek w Kielcach.

Wcale się nie dziwię, że tytułowy bohater – miś Porzucek – ­zdobywa serca najmłodszych czytelników, bo moje zdobył już od pierwszych wersów. Opowieści napisane są z pasją, wielkim ­zaangażowaniem i erudycją.

Agnieszka Krizel (blog Recenzje Agi)

Spis treści

O tym, jak słodko jest się dzielić
O tym, jak uczyłem się tęsknić
O tym, jak wybraliśmy się na koniec świata
O tym, kogo ­spotkałem po drugiej stronie lustra
O tym, jak Herkules zgubił podkowę
O tym, jak uczyłem Czarka latać
O tym, jak zrobiłem pani Ani niespodziankę
O tym, jak było na pikniku
O tym, jak poszedłem do szkoły

Kategoria: Dla dzieci
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
ISBN: 978-83-63830-39-7
Rozmiar pliku: 3,9 MB

BESTSELLERY

Kategorie: