Najmodniejsze ozdoby dla nastolatek. Zrób to sama - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Najmodniejsze ozdoby dla nastolatek. Zrób to sama - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7898-300-2
Język:
Polski
Rok wydania:
2011
Rozmiar pliku:
51 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
PROMOCJA
-67%
5,00
15,00
Cena w punktach Virtualo:
500 pkt.

Pełny opis

„Zrób to sama. Najmodniejsze ozdoby dla nastolatek” to wyjątkowy poradnik, który podpowie, jak wykorzystać stare, niepotrzebne przedmioty w nowoczesnej aranżacji; szybko, tanio i w prosty sposób wykonać modne, niepowtarzalne ozdoby; wyglądać atrakcyjnie i oryginalnie. Zobacz, jak krok po kroku możesz zrobić m.in. kolczyki z łańcuszków, pierścionek decoupage, etui na komórkę, piórnik z tasiemkami, naszyjnik guzikowy, klamrę z filcem, bransoletkę z zamków, lnianą torbę ze zwierzętami czy koszulkę z kokardą. Polecamy również e-booki: „Ozdoby z filcu”, „Decoupage” oraz „Biżuteria z koralików”.

Spis treści

Materiały 1

Koszulka z ozdobionymi rękawami 3

Koszulka z kokardą 6

Koszulka z falbanami i guzikami 8

Lniana torba z kokardą 11

Lniana torba z zamkami 14

Lniana torba ze zwierzętami 16

Piórnik z kluczami 20

Piórnik z tasiemkami 23

Piórnik z firaną 26

Torebka jeansowy woreczek 29

Torebka kopertówka 34

Torebka „kieszonkowa” 38

Opaska z kokardą 42

Opaska jeansowa 45

Opaska z owocami 48

Notes z kokardą 53

Notes z koronką 56

Notes z zamkami 58

Bransoletka z cekinami 60

Bransoletka z zamków 63

Bransoletka zamszowa 66

Broszka z zegarkiem 70

Broszka kwiatek 74

Broszka zwierzak 78

Etui na komórkę 84

Spinka z piórem 86

Klamra z filcem 90

Wisior z zegarkiem 96

Naszyjnik guzikowy 100

Naszyjnik z bluzki 102

Naszyjnik z karniszowych kółek 106

Pierścionek decoupage 109

Pierścionek z koralikami 112

Pierścionek z kwiatkami 114

Kolczyki z filcu 118

Kolczyki z modeliny 121

Kolczyki z łańcuszków 124

BESTSELLERY