Nie lękaj się, Ja jestem z tobą - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Nie lękaj się, Ja jestem z tobą - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-935993-9-4
Język:
Polski
Data wydania:
15 kwietnia 2014
Rozmiar pliku:
2,7 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
10,00
Cena w punktach Virtualo:
1000 pkt.

Pełny opis

Odrodziliśmy się w Chrystusie by żyć na nowo, być tym, kim chcielibyśmy być w oczach Boga, żyć odważnie i bez lęku zaświadczać o Jego miłosierdziu i prowadzeniu w naszym życiu. Zmartwychwstaliśmy, by znosić cierpliwie docinki i złośliwości kolegów i znajomych, mieć siłę do dźwigania codziennego krzyża. Zmartwychwstaliśmy, by stać mocno w Wierze i podnosić tego, kto upadnie, nakarmić głodnego, odziać ubogiego, podzielić się kromką chleba. Zmartwychwstaliśmy, by głośno błogosławić miłość, którą Bóg nas połączył.
Bo On Jest siłą. On Jest Miłosierdziem i Ojcem, który nakreślił dla nas najpiękniejszą drogę zanim jeszcze tchnął w nas ducha. Przekażmy sobie Jego błogosławieństwo... Przekażmy je słowem, myślą, uczynkiem. Przekażmy gestem, zachętą, milczeniem. Przekażmy miłością, płynącą prosto z serca. Przekażmy słowem zawartym w tych felietonach. Podaj je dalej...

Spis treści

Od Autora
Jaki mamy w sobie obraz Jezusa?
Zaproszenie od Przyjaciela
Patrzeć sercem czyli widzieć Boga w bliźnim
Porozmawiaj z Tatą
W górach
Cud Bożej Łaski
Kościół ponad podziałami
Święta nasza rodzina
Przyszykuj się na weekend
Patrzeć oczami Boga: Dzień Siódmy
Szacunek
Jak profesor szukał Boga
Patrz na co patrzysz
Uwaga: POŻĄDANIE!
Czy w myślach można wszystko?
Spotkanie
Pan Jest skałą na której buduję
Jak rozmawiać z Bogiem? -
Światłość w ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnia
Łaska
Adopcja z Serca
Miłość nigdy nie umiera
Chwyć dłoń Jezusa!
Miłość puka do okna
Nie lękaj się! Twoje światło nie zgaśnie w ciemności
Gry kręcisz się w koło
Niespokojne czasy
Różaniec na 5
Dlaczego Bóg pozwala na cierpienie?
Sabinki „Dzień Kolędowy"

Nie rozdrażniajmy naszych dzieci

Przekażmy sobie Boże błogosławieństwo
W co naprawdę wierzymy
Wiara Mędrców
Wiara malutka
Błogosławić Nim każdy dzień

BESTSELLERY