Niewieletrzeba.pl - by żyć taniej bez wyrzeczeń - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Niewieletrzeba.pl - by żyć taniej bez wyrzeczeń - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-934468-0-3
Język:
Polski
Data wydania:
Grudzień 2011
Rozmiar pliku:
712 KB
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
2,00
Cena w punktach Virtualo:
200 pkt.

Pełny opis

Większość osób myśląc o oszczędzaniu, myśli o wyrzeczeniach – „nie będę kupować tego, na co mam ochotę”, „ograniczę wyjścia do kina i inne rozrywki”, „wybiorę tańszy sprzęt gorszej jakości”. A ponieważ nikt nie lubi wyrzeczeń, niewielu z nas w ogóle zabiera się za oszczędzanie. To nieporozumienie. Oszczędzanie, czyli unikanie niepotrzebnych wydatków, nie wymaga wyrzeczeń. Można żyć na tym samym poziomie, wygodnie, a jednocześnie czynić znaczne oszczędności. Wystarczy każdego dnia konsekwentnie stosować kilka prostych sztuczek, trzymać się kilku zasad i wyrobić sobie odpowiednie nawyki. W dalszych rozdziałach tego poradnika przekonasz się, że naprawdę niewiele trzeba, by żyć taniej, bez wyrzeczeń. Przy okazji jest to wygodne, ekologiczne i modne.

Spis treści

o    Wstęp 2
o    Zakupy 4
o    Odczekaj 3 dni 4
o    Rób listę zakupów 5
o    (Raczej) nie kupuj 3 za cenę 2 6
o    Planuj swoje zakupy 7
o    Kupuj i sprzedawaj używane 9
o    Dom i rodzina 11
o    Zrób świąteczną loterię 11
o    Dzieci – nie daj się zwariować 13
o    Sprzątaj bez gumowych rękawiczek
o    W podróży (i garstka innych rad na koniec) 18

BESTSELLERY