Facebook - konwersja
Pobierz fragment

  • Empik Go W empik go

Notatki maturalne persila. Biologia - ebook

Wydawnictwo:
Data wydania:
1 sierpnia 2010
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Pobierz fragment

Notatki maturalne persila. Biologia - ebook

Notatki maturalne persila to e-book przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych chcących dobrze przygotować się do matury z biologii oraz chemii. Wielu Czytelników to przyszli lekarze, dentyści, weterynarze, farmaceuci, biolodzy. Sam Autor – jak zapewnia – dzięki notatkom jest studentem kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Notatki persila obejmują cały materiał wymagany do matury rozszerzonej z biologii, oparte są na podręcznikach (spis tytułów poniżej), przy czym nie stanowią ich streszczenia. Zakres treści odpowiada aktualnemu informatorowi maturalnemu.

Czy Ty też masz dość licealnych podręczników? Często zawierają treści niezrozumiałe, ściany tekstu? A może nie jesteś na profilu biologiczno-chemicznym lub liceum już dawno za Tobą, więc nie ma kto Cię poprowadzić? Szukasz czegoś do szybkiej powtórki, która uzupełni Twoje braki?
Prawda, że wolałbyś się uczyć z źródła napisanego prostym, zrozumiałym językiem, wzbogaconego w rysunki i schematy tłumaczące nawet najtrudniejsze zagadnienia? Notatki persila są właśnie dla Ciebie!

Dzięki tym notatkom zdałem maturę z biologii na poziomie rozszerzonym na 88% i dostałem się na wymarzone studia.

Bartosz Majewski, autor

 

Co do notatek, to bardzo je polecam. Nie są drogie i warto się w nie zaopatrzyć przed maturą.

Czytelnik

 

Notatki z biologii są naprawdę świetne.

Czytelnik

 

Zrobię tu Persilowi małą reklamę, ale jego notatki są naprawdę mistrzowskie. Czytałam ja na kilkanaście godzin przed maturą, co nie było do końca mądre, bo zamiast się wyspać to siedziałam nad nimi do późnej nocy. Ale nie żałuję, bo przypomniałam sobie wszystko co było mi potrzebne. Między innymi to, że pingwiny mają grzebień na mostku - akurat się trafiło ;-) Serdecznie polecam! Nie są drogie i naprawdę warto je mieć.

Czytelnik

 

Notatki są dobrze zrobione. Spokojnie można się z nich uczyć, albo korzystać z nich w ramach powtórzenia.

Czytelnik


Dlaczego właśnie ten e-book?
W sieci dostępnych jest obecnie całkiem sporo notatek reklamowanych jako te „najlepsze”. Jednak to właśnie Notatki persila pozostają w sprzedaży nieustannie od ponad 4 lat, cieszą się niesłabnącą popularnością, doczekały się ogromu pozytywnych recenzji i komentarzy, a słowo „persil” przez wielu maturzystów przestało być kojarzone z proszkiem do prania…

Lista podręczników, na podstawie których opracowano notatki:
1. W. Lewiński, Biologia 1. Poziom rozszerzony, wyd. Operon
2. W. Lewiński, Biologia 2. Poziom rozszerzony, wyd. Operon
3. W. Lewiński, Biologia 3. Poziom rozszerzony, wyd. Operon
4. W. Lewiński, Biologia dla klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego, wyd. Operon
5. Vademecum. Matura 2010 Biologia. Poziom rozszerzony, wyd. Operon
6. M i Z. Podbielkowscy, Biologia dla klasy I Liceum Ogólnokształcącego, wyd. WSiP
7. H. Wiśniewski, Biologia dla klasy trzeciej Liceum Ogólnokształcącego dla klas o profilu podstawowym i biologiczno-chemicznym, wyd. AGMEN

Spis treści

Biologia - wstęp   

INNE ORGANIZMY   
Wirusy   
Prokarionty   
Protisty   
Grzyby   
Porosty   

BOTANIKA   
Rośliny zielone   
Fizjologia roślin   
Mszaki   
Paprotniki   
Nasienne   

ZOOLOGIA   
Zwierzęta   
Gąbki   
Parzydełkowce   
Płazińce   
Nicienie   
Pierścienice   
Mięczaki   
Stawonogi   
Szkarłupnie   
Strunowce niższe   
Kręgowce   
Bezżuchwowce i ryby   
Płazy   
Gady   
Ptaki   
Ssaki   

CZŁOWIEK   
Tkanki zwierzęce   
Układ pokarmowy   
Układ oddechowy   
Układ krwionośny   
Układ hormonalny   
Układ nerwowy   
Układ ruchu   
Układ rozrodczy   
Układ wydalniczy   
Skóra   
Choroby   

POZOSTAŁE   
Budowa chemiczna   
Komórka   
Metabolizm   
Ewolucja   
Genetyka   
Dziedziczenie   
Inżynieria genetyczna   
Ekologia   
Ochrona środowiska

Kategoria: Biologia
Zabezpieczenie: brak
ISBN: 978-83-272-4489-5
Rozmiar pliku: 6,5 MB

BESTSELLERY

Kategorie: