Podatki 7/2015-Kasy rejestrujące 2015 - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Podatki 7/2015-Kasy rejestrujące 2015 - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7440-330-6
Język:
Polski
Rok wydania:
2015
Rozmiar pliku:
4,2 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
23,90
Cena w punktach Virtualo:
2390 pkt.

Pełny opis

Od 1 stycznia 2015 r. obowiązek stosowania kas rejestrujących (bez względu na wysokość osiąganych obrotów) obejmie m.in. podatników, którzy świadczą usługi:

Naprawy pojazdów silnikowych oraz motorowerów (w tym naprawy opon, ich zakładania, bieżnikowania i regenerowania) W zakresie wymiany opon lub kół dla pojazdów silnikowych oraz motorowerów W zakresie badań i przeglądów technicznych pojazdów W zakresie opieki medycznej świadczonej przez lekarzy i lekarzy dentystów Prawnicze, z wyłączeniem usług świadczonych przez notariuszy Doradztwa podatkowego Związane z wyżywieniem (PKWiU 56) (przez stacjonarne placówki gastronomiczne, w tym również sezonowo, catering

Publikacja zawiera omówienie:
Rodzajów zwolnień z obowiązku stosowania kas rejestrujących i zasadach korzystania z nich w 2015 r. Procedury postępowania w przypadku powstania obowiązku zainstalowania kasy Skutków utraty prawa do zwolnienia Zasad rozliczania ulgi na zakup kasy Zasady prowadzenia ewidencji korekt Obrotu rejestrowanego w kasie Rozwiązania licznych problemów związanych ze stosowaniem kas rejestrujących w praktyce w formie odpowiedzi na pytania

BESTSELLERY