Polskie granie. Subiektywny ranking najważniejszych polskich reżyserów w 2013 roku. - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Polskie granie. Subiektywny ranking najważniejszych polskich reżyserów w 2013 roku. - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-63082-02-4
Język:
Polski
Data wydania:
Grudzień 2014
Rozmiar pliku:
1,3 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
21,00
Cena w punktach Virtualo:
2100 pkt.

Pełny opis

Co łączy Jana Klatę, Maję Kleczewską, Ewelinę Marciniak, Adama Nalepę, Michała Zadarę, Krzysztofa Garbaczewskiego, Pawła Passiniego, Wiktora Rubina, Monikę Strzepkę, Marcina Libera, Pawła Łysaka i Pawła Wodzińskiego? Odpowiedź: obecność wymienionych twórców w rankingu najważniejszych polskich reżyserów 2013 roku, przeprowadzonym przez młodych, entuzjastycznie nastawionych do ich twórczości teatrologów. Jeśli nie widzieliście Państwo wszystkich spektakli tych artystów, zyskujecie bezcenną szansę wglądu w ich twórczość w innych miastach i teatrach.

 

Spis treści

SŁOWA WSTĘPNE
1. Izabela Zawadzka A W CO WIERZYSZ? W POLSKĘ WIERZĘ. Marcin Liber
2. Tomasz Kaczorowski POLITYCZNO-HISTORYCZNY KABARET. Monika Strzępk
3. Tomasz Kaczorowski POLEMIKA Z HISTORIĄ. Wiktor Rubin
4. Przemysław Kaczmarek NAJGRZECZNIEJSZY Z BUNTOWNIKÓW. Jan Klata
5. Tomasz Kaczorowski REŻYSER KONTRASTÓW. Adam Nalepa
6. Tomasz Kaczorowski JUŻ NIE DEBIUTANTKA. Ewelina Marciniak
7. Justyna Patoła ONIRYCZNA FORMA. Paweł Passini
8. Katarzyna Waligóra O(D)GRYWANIE PAMIĘCI. Krzysztof Garbaczewski
9. Justyna Patoła, Katarzyna Waligóra EKSPERYMENTY Z MONODRAMEM. Michał Zadara
10. Tomasz Kaczorowski BYDGOSZCZ NAJLEPSZYM REŻYSEREM. Paweł Łysak, Paweł Wodziński, Maja Kleczewska

BESTSELLERY