Potrawy mączne. Kuchnia polska. Poradnik - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Potrawy mączne. Kuchnia polska. Poradnik - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7774-572-4
Język:
Polski
Rok wydania:
2011
Rozmiar pliku:
7,7 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
2,00
Cena w punktach Virtualo:
200 pkt.

Pełny opis

Przedstawiamy państwu ciekawe przepisy na potrawy mączne, które mogą być zarówno samodzielnym posiłkiem, jak i ciekawym dodatkiem do dania głównego obiadu lub kolacji. Zamieszczamy wskazówki, jak krok po kroku przygotować pyszne pierogi, kluski, kopytka, pyzy, knedle, naleśniki, krokiety, placki, paszteciki, różne rodzaje pieczywa oraz ciasta. Na pewno znajdą tu coś dla siebie i miłośnicy mięsa, i wegetarianie. Mamy nadzieję, że nasze propozycje zachęcą państwa do dalszych eksperymentów kulinarnych. Przykładowe przepisy: placki pszenno-kukurydziane, pierogi gryczane z twarogiem, sękacz domowy, kulebiak, bliny, kluski leniwe, makaron razowy, chleb swojski. W serii również: Potrawy tradycyjne, Potrawy z rusztu i grilla, Potrawy z ziemniaków, Sałatki dla każdego, Ciasta z owocami, Potrawy z ryb, Przyprawy i zioła, Surówki i sałatki, Potrawy mięsne, Kuchnia włoska, Potrawy wegetariańskie, Zdrowo, szybko, tanio, Przetwory.

Spis treści

Wstęp 1

Pierogi z jagodami 2

Pierogi pieczone z mięsem 2

Pierogi z krupniokiem 2

Pierogi z pieczarkami 4

Pierogi ruskie 4

Pierogi gryczane z twarogiem 4

Kluski leniwe 6

Kluski gryczane z grzybami 6

Kopytka 6

Pyzy 8

Knedle ze śliwkami 8

Knedle ziemniaczane z serem 8

Knedle z mięsem 10

Knedle z grzybami 10

Naleśniki z warzywami 12

Naleśniki staropolskie 12

Krokiety z kurczakiem 14

Krokiety z kapustą i grzybami 14

Placki pszenno-kukurydziane 16

Placki ziemniaczane 16

Placki z cukinii 16

Bliny 16

Paszteciki z mięsem 18

Pieróg rybny 18

Paszteciki z kapustą i jajami 18

Bułki drożdżowe 20

Chleb swojski 20

Chleb bezdrożdżowy 20

Makaron tradycyjny 22

Makaron pszenno-kukurydziany 22

Makaron razowy 22

Łazanki z grzybami 22

Rogaliki 24

Jabłka w cieście 24

Placki drożdżowe 24

Racuchy 26

Faworki 26

Babka piaskowa 28

Biszkopt z owocami 28

Sękacz domowy 28

Kulebiak 30

Kołaczyki 30

BESTSELLERY