Rozmówki holenderskie - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Rozmówki holenderskie - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7898-509-9
Język:
Polski
Rok wydania:
2015
Rozmiar pliku:
2,1 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
5,00
Cena w punktach Virtualo:
500 pkt.

Pełny opis

Praktyczne rozmówki przydatne na co dzień, w podróży i przy ubieganiu się o pracę. Mają charakter samouczka, umożliwiają samodzielną naukę. Zawierają bogaty zbiór potocznych, nowych słów, wyrażeń i zwrotów oraz przykładowe dialogi.

Spis treści

Najczęściej spotykane napisy 5

Najpotrzebniejsze zwroty i wyrażenia 7

Powitania i pożegnania 9

Zwroty grzecznościowe 9

Przedstawianie się 10

Zaproszenia 11

Zwroty pytające 12

Prośby 14

Podziękowania 15

Przeprosiny 16

Wyrażanie zgody, potwierdzanie 16

Wyrażanie sprzeciwu, odmowa 17

Życzenia i kondolencje 18

Czas 19

Pogoda 23

Liczebniki 25

Miary i wagi 29

Nazwy geograficzne 33

Dane osobowe 36

Rodzina 43

Podróż 45

Kolej 51

Samolot 57

Autobus 61

Samochód 62

Statek 68

Poruszanie się po mieście 70

Poszukiwanie hotelu 78

Jedzenie i napoje 85

Zamawianie posiłków 89

Jedzenie 93

Zakupy 105

Apteka 108

Odzież i obuwie 115

Usługi 124

Zdrowie 129

Rozrywka 141

Spotkania służbowe 152

Poszukiwanie pracy 155

Bank i bankomat 157

Poczta 160

Telefon 162

Posterunek policji 164

BESTSELLERY