Samoleczenie aloesem - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Samoleczenie aloesem - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-63758-96-7
Język:
Polski
Data wydania:
20 lipca 2014
Rozmiar pliku:
1,7 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
15,00
Cena w punktach Virtualo:
1500 pkt.

Pełny opis

O wszechstronnym działaniu ziół nie trzeba nikogo przekonywać. Któż z nas w chwilach kryzysowych nie pił mięty czy nie płukał włosów w korze dębowej? A herbatka malinowa i okłady z babki lancetowatej?! W prezentowanej książce Teresa Stąpór omawia cudowne właściwości lecznicze tak powszechnie przecież znanego aloesu. Czyni to w sposób nader sugestywny, z doskonałą znajomością tematu, szczyptą humoru, tudzież astrologii (horoskop zielarski). Podając rozmaite przepisy na od wieków sprawdzone maści, napary i winka – stosowane zarówno przez buddyjskich mnichów, jak i europejskich terapeutów – uświadamia, że moc lecznicza tej rośliny, możliwości jej wykorzystania są ogromne. Nie ulega zatem wątpliwości, że warto przyjrzeć się skarbom, które ozdabiają nasze okna!

Spis treści

Szlachetne zdrowie
Fitoterapia – gdzie sięgają jej korzenie?
Co to jest fitoterapia?
11 powodów, dla których warto stosować leki roślinne
Co to jest zioło?
Samodzielne przygotowanie leku ziołowego domowego użytku
Postacie leków ziołowych
Aloes – prawdziwy cud natury
Aloes – co to takiego?
Aloes jest doskonałą rośliną pokojową
Historia aloesu
Aloes – jak i dlaczego leczy?
Kto nie może zażywać leków z aloesu?
Co możemy leczyć aloesem?
Aloes na Dalekim Wschodzie
Zioła w domowej apteczce
Ziołowe pogotowie
Owoce także są ziołami
Zioła trawienne źródłem energii życia, czyli kilka słów o przyprawach
Jakie z Ciebie ziółko, czyli horoskop zielarski
Baran (21.03-20.04)
Byk (21.04-21.05)
Bliźnięta (22.05-21.06)
Rak (22.06-22.07)
Lew (23.07-22.08)
Panna (23.08-22.09)
Waga (23.09-23.10)
Skorpion (24.10-22.11)
Strzelec (23.11-21.12)
Koziorożec (22.12-20.01)
Wodnik (21.01-19.02)
Ryby (20.02-20.03)
Aneks – leczenie synergiczne
Aromaterapia
Litoterapia
Fitoterapia
Lampy solne
Bibliografia
Wykaz tytułów książkowych Wydawnictwa ASTRUM z serii Zdrowie

BESTSELLERY