Samouczek języka angielskiego - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Samouczek języka angielskiego - ebook

Średnia ocena: 3/7
Szczegóły głosowania
Ilość ocen klientów: 2 (2)
Ilość ocen klientów: 2 (2)
Ilość ocen klientów: 1 (1)
Ilość ocen klientów: 0 (0)
Ilość ocen klientów: 2 (2)
Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7774-433-8
Język:
Polski
Data wydania:
Listopad 2011
Rozmiar pliku:
3,5 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
10,00
Cena w punktach Virtualo:
1000 pkt.

Pełny opis

 

Podręcznik do samodzielnej nauki pomaga w opanowaniu języka angielskiego na podstawowym poziomie, niezbędnym do porozumiewania się w codziennych oraz okazjonalnych sytuacjach życiowych. Krok po kroku, opierając się na licznych, przejrzystych przykładach, tłumaczy kolejne trudności gramatyczne. Zawiera typowe dialogi o różnorodnej tematyce (wraz tłumaczeniami), niezbędne słownictwo, zagadnienia gramatyczne, ćwiczenia z kluczem oraz słownik angielsko-polski i polsko-angielski. Konsultacje – doświadczony native speaker Jerome Prescott Knight.

Spis treści

 

Chapter I What’s your name? 11

Gramatyka: zaimek osobowy, zaimek dzierżawczy, czasownik posiłkowy to be, zdania twierdzące i pytające, przeczenia; Let’s talk: Powitania i pożegnania, zwroty grzecznościowe.

Chapter II Have you got any brothers or sisters? 20

Gramatyka: czasownik posiłkowy to have, liczebniki główne 0-20, pytania szczegółowe: what, who, where; Let’s talk: How old are you? Where do you come from? What nationality are you?

Chapter III At school 29

Gramatyka: rzeczowniki, liczba mnoga rzeczowników regularnych, przedimki nieokreślone i określone, przymiotniki, czas Present Simple, pytania i przeczenia w czasie Present Simple, there is, there are, here and there.

Chapter IV This is my flat 44

Gramatyka: Where? – przyimki miejsca, liczba mnoga rzeczowników nieregularnych, dopełniacz saksoński, There is, There are – pytania i przeczenia, zaimki wskazujące, zaimki osobowe dopełnienia; Let’s talk: idiomy.

Chapter V What is your favourite dish? 56

Gramatyka: czas Present Continuous, pytania i przeczenia w czasie Present Continuous, tryb rozkazujący; Let’s talk: Would you like...?, I like, I enjoy, I prefer.

Test I 67

Chapter VI Tell me about your family 69

Gramatyka: pytania szczegółowe: When?, dni tygodnia, Where?, przyimki miejsca cd., Whose?, zaimki dzierżawcze, przymiotniki – przeciwieństwa; Let’s talk: too, as well, either.

Chapter VII We are going shopping 81

Gramatyka: have to do sth, rzeczowniki policzalne i niepoliczalne, liczebniki główne od 20; Let’s talk: ilości, It fits me, It suits me.

Chapter VIII We are practicing sports 95

Gramatyka: once, twice, three times a week, czas Past Simple, pytania i przeczenia w czasie Past Simple, used to.

Chapter IX We are going to the restaurant 105

Gramatyka: czas Present Perfect, pytania i przeczenia w czasie Present Perfect, czasowniki, po których występuje bezokolicznik, czasownik modalny can; Let’s talk: Can I, Could I, Excuse me, I’m sorry.

Chapter X Time flies by 119

Gramatyka: liczebniki porządkowe, czas Future Simple, pytania i przeczenia w czasie Future Simple, When? What time? – przyimki czasu; Let’s talk: pory roku, miesiące, daty i godziny.

Test II 130

Chapter XI Dorota’s birthday 133

Gramatyka: powtórzenie poznanych czasów oraz czasowników modalnych; Let’s talk: Rozmowa telefoniczna, składanie życzeń.

Chapter XII How do you celebrate Christmas? 141

Gramatyka: strona bierna czasownika, pytania i przeczenia w stronie biernej.

Chapter XIII What are you interested in? 148

Gramatyka: stopniowanie przymiotników, przysłówki, porównania; Let’s talk: What are you interested in?

Chapter XIV How was your day? 158

Gramatyka: czas Past Continuous, pytania i przeczenia w czasie Past Continuous; Let’s talk: użycie czasownika to have.

Chapter XV Emily is ill 167

Gramatyka: pierwszy okres warunkowy; Let’s talk: użycie czasownika to get.

Test III 177

Chapter XVI Dorota is writing a letter 180

Gramatyka: ilości: few, a few; Let’s write: pisanie listów prywatnych i oficjalnych.

Chapter XVII The weather 190

Gramatyka: I wish..., przyimki; Let’s talk: Such a..., What a..., So…, I’d rather, I’d better.

Chapter XVIII We are going to Cambridge 199

Gramatyka: neither, nor; Let’s talk: pytanie o drogę i wskazywanie jej.

Chapter XIX The Future 208

Gramatyka: wyrażanie przyszłości: czas Future Simple, konstrukcja be going to, be about to, Prezent Continuous, Present Simple, Future Continuous, Future Perfect; Let’s talk: I’ll do my best!

Chapter XX Michael’s looking for a job 218

Gramatyka: phrasal verbs; Let’s write: Życiorys i list motywacyjny.

Test IV 226

Tłumaczenia dialogów 229

Klucz do ćwiczeń 259

Odpowiedzi do testów 275

Tabela czasowników nieregularnych 280

Słownik angielsko-polski 283

Słownik polsko-angielski 299

BESTSELLERY