Sprawdziany. Matematyka. Klasa III - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Sprawdziany. Matematyka. Klasa III - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7898-508-2
Język:
Polski
Rok wydania:
2014
Rozmiar pliku:
29 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
6,50
Cena w punktach Virtualo:
650 pkt.

Pełny opis

Sprawdziany, opracowane przez nauczycielki z wieloletnim doświadczeniem, przeznaczone są dla uczniów klasy III szkoły podstawowej do samodzielnej pracy. Obejmują najważniejsze treści programowe edukacji matematycznej. Zadania w sprawdzianach zostały opracowane tak, aby dzieci, mimo kontroli, dobrze się bawiły i nie nużyły się. Sprawdziany te umożliwią ocenę wiedzy i umiejętności ucznia, utrwalą i uporządkują wprowadzone wiadomości, wspomogą umiejętność logicznego myślenia, wnioskowania i kojarzenia faktów, rozwiną pamięć i poprawią koncentrację, korzystnie wpłyną na kreatywność ucznia, poprawią sprawność manualną i spostrzegawczość. Sprawdziany zostały opracowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności, dlatego należy je wykonywać według zaproponowanej kolejności. Mogą być wykonywane w czasie lekcji lub jako utrwalające zadania domowe. Czas wykonywania sprawdzianów należy dostosować do możliwości dzieci oraz etapu edukacyjnego. Można je wykorzystać, pracując na różnych podręcznikach. Wielokrotne powtarzanie zdobytych wiadomości i umiejętności zapewni dziecku doskonałe wyniki. Sukces w szkole pozytywnie wpłynie na dalszy rozwój.

Spis treści

Sprawdzian 1: Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 bez przekroczenia progu dziesiątkowego

Sprawdzian 2: Znaki rzymskie i obliczenia kalendarzowe

Sprawdzian 3: Dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 z przekroczeniem progu dziesiątkowego. Zadania rozmaite

Sprawdzian 4: Wyrażenia mianowane – jednostki długości

Sprawdzian 5: Wyrażenia mianowane – jednostki wagi i objętości. Obliczenia pieniężne

Sprawdzian 6: Wyrażenia mianowane – jednostki długości

Sprawdzian 7: Mnożenie i dzielenie w zakresie 100

Sprawdzian 8: Kolejność wykonywania działań. Obliczenia zegarowe

Sprawdzian 9: Kolejność wykonywania działań. Obliczenia kalendarzowe

Sprawdzian 10: Geometria

Sprawdzian 11: Geometria – obwody figur

Sprawdzian 12: Dodawanie i odejmowanie w zakresie 1000. Termometr

Sprawdzian 13: Zadania uzupełniające. Mnożenie i dzielenie w zakresie 1000

Sprawdzian 14: Zadania uzupełniające. Dodawanie i odejmowanie sposobem pisemnym

Sprawdzian 15: Zadania uzupełniające. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 1000 sposobem pisemnym

Sprawdzian 16: Zadania uzupełniające. Dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie w zakresie 1000

BESTSELLERY