Ubranka dla lalek. Szydełko. Zrób to sama. Moje hobby - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Ubranka dla lalek. Szydełko. Zrób to sama. Moje hobby - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7527-515-0
Język:
Polski
Rok wydania:
2015
Rozmiar pliku:
28 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
9,50
Cena w punktach Virtualo:
950 pkt.

Pełny opis

Dziewczynki, które bawią się lalkami, bardzo chętnie przebierają je i stroją. Chcą, aby ich lalki były ładnie i modnie ubrane. Możesz spełnić to marzenie dzięki samouczkowi, w którym znajdziesz praktyczne porady dotyczące szydełkowania, doboru włóczki, ozdabiania strojów, wyjaśnienia dotyczące schematów, jasne opisy, przejrzyste schematy i zdjęcia robótek. Dowiesz się, jak zrobić m.in. sukienkę z pelerynką, kapelusz, komplet jesienny, suknię ślubną, komplet plażowy, strój kibica, elegancką suknię z bolerkiem, strój na wiosenny spacer.

Spis treści

Objaśnienia skrótów

Objaśnienia do schematów

1. Komplet różowy

Spodnie

Sukienka

Kurtka

Kapelusz

2. Sukienka z peleryną

Sukienka

Czapka

Kwiatek do czapki

Pelerynka

3. Spódnica ołówkowa z chustą

Spódnica

Chusta

Kwiatek

Bluzka

4. Kreacja wieczorowa

Sukienka

Kapelusz i szal

5. Strój sportowy

Spodnie

Czapka

Bluzka

Torba i kwiatek

6. Strój kibica

Spódnica

Bluzka

Beret

7. Elegancka suknia z bolerkiem

Sukienka

Bolerko

8. Strój na wiosenny spacer

Peleryna

Beret

Sukienka

Getry

9. Strój na jesienny spacer

Sukienka

Płaszcz

Beret

10. Komplet słoneczny

Spódnica

Bluzka

Czapka

11. Letnia sukienka

Kapelusz

Torba

Sukienka

12. Strój koktajlowy

Sukienka

Torebka

Czapka, pasek i kwiatek

13. Komplet plażowy

Strój kąpielowy

Chusty

Torba

14. Suknia ślubna

Suknia

Welon

15. Kreacja jesienna

Spodnie

Bluzka

Kurtka

Kapelusz

BESTSELLERY