Układ krążenia. Serce. Porady lekarza rodzinnego - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Układ krążenia. Serce. Porady lekarza rodzinnego - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7774-478-9
Język:
Polski
Rok wydania:
2012
Rozmiar pliku:
3,2 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
2,00
Cena w punktach Virtualo:
200 pkt.

Pełny opis

Praktyczny poradnik dla wszystkich profilaktyką i leczeniem chorób układu krążenia – m.in. czynniki ryzyka, charakterystyka chorób, zalecenia dotyczące prawidłowego żywienia, informacje o ziołolecznictwie i medycynie alternatywnej, wskazówki, czego unikać przy schorzeniach układu krążenia.

Spis treści

Wstęp 1

Budowa i funkcjonowanie serca 1

Nadciśnienie tętnicze 4

Objawy 4

Przyczyny 4

Diagnostyka 5

Leczenie 7

Porady lekarza 8

Niskie ciśnienie krwi 9

Objawy 9

Przyczyny 10

Diagnostyka 10

Leczenie 11

Porady lekarza 12

Niewydolność krążenia 13

Objawy 13

Przyczyny 16

Diagnostyka 16

Leczenie 17

Porady lekarza 17

Arytmia serca 18

Objawy 19

Przyczyny 20

Diagnostyka 21

Leczenie 21

Porady lekarza 21

Choroba niedokrwienna serca 23

Objawy 23

Przyczyny 24

Diagnostyka 24

Leczenie 25

Porady lekarza 25

Miażdżyca 26

Objawy 26

Przyczyny 27

Diagnostyka 27

Leczenie 28

Porady lekarza 29

Zawał serca 30

Objawy 30

Przyczyny 31

Diagnostyka 32

Leczenie 32

Porady lekarza 32

BESTSELLERY