Facebook - konwersja
Pobierz fragment

Wolność wypowiedzi versus wolność religijna. Studium z zakresu prawa konstytucyjnego, karnego i cywilnego - ebook

Wydawnictwo:
Data wydania:
1 stycznia 2015
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Pobierz fragment
129,00

Wolność wypowiedzi versus wolność religijna. Studium z zakresu prawa konstytucyjnego, karnego i cywilnego - ebook

Niniejsza monografia poświęcona jest problematyce kolizji wolności wypowiedzi oraz wolności religijnej, a więc wolności należących do fundamentów demokratycznego państwa prawnego i obecnie zyskujących coraz większe znaczenie. Autorzy publikacji przedstawiają pojęcie kolizji norm oraz podejmują próbę wskazania optymalnych sposobów jej rozstrzygnięcia. Niewątpliwym atutem książki jest to, że rozważania teoretyczne prowadzone są na kanwie konkretnych spraw sądowych, m.in. Adama „Nergala” Darskiego, Doroty „Dody” Rabczewskiej czy „Gościa Niedzielnego”. Rozważania uzupełnione są ciekawymi przykładami z orzecznictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Najwyższego i sądów powszechnych.

Wśród autorów książki są uznani samodzielni pracownicy nauki oraz liczne grono młodszych, ale mających już niemały dorobek, pracowników naukowych. Są to w większości praktycy (sędziowie, adwokaci, radcowie prawni), co wprowadza do monografii niezwykle ważny element empirii.

Książka przeznaczona jest dla prawników, a także wszystkich osób zainteresowanych problematyką wolności wypowiedzi, wolności religijnej oraz ich wzajemnymi interakcjami.


Kategoria: Monografie Prawnicze
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
ISBN: 978-83-255-8038-4
Rozmiar pliku: 2,3 MB

BESTSELLERY

Kategorie: