Zabawy inscenizacyjne o tematyce przyrodniczej - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Zabawy inscenizacyjne o tematyce przyrodniczej - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7850-190-9
Język:
Polski
Data wydania:
16 grudnia 2012
Rozmiar pliku:
2,1 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
15,00
Cena w punktach Virtualo:
1500 pkt.

Pełny opis

 

Książka zawiera zabawy, inscenizacje i propozycje działań o tematyce przyrodniczej, których celem jest – z jednej strony – dostarczanie i bogacenie dziecięcych doświadczeń dotyczących świata przyrody i rządzących w nim praw, z drugiej zaś – zabawa. Mały odbiorca a zarazem uczestnik utrwala posiadane wiadomości i nabywa nowe, uczy się dbać o przyrodę i jest wdrażany do jej ochrony, bawi się biorąc udział w proponowanych zajęciach, które na pewno dostarczą wielu wrażeń. Każda inscenizacja, zabawa, czy działanie opatrzone jest celem szczegółowym, aby ułatwić prowadzącemu odpowiedni dobór. Oddając książkę do rąk czytelnika życzę, aby inspirowała do dalszych działań.

 

Spis treści

 

 

Wstęp; 9

WIOSNA

Nadchodzi wiosna; 13

Wiosenne porządki; 14

W ogrodzie; 15

Podróż; 16

Strach na wróble; 17

Nie zrywaj bazi; 18

Pobudka niedźwiedzi; 19

Jaskółeczka; 20

Błyskawica – grzmot!; 21

Motyl; 22

Pszczoły; 23

I my też; 24

Chronimy drzewa; 25

Ogródek krasnoludka; 26

Co kto robi; 27

Dwa jajeczka; 28

Ślimaczek; 29

Gawronek; 30

Kasztany; 31

Kurczęta; 32

Kocięta; 33

LATO

Lato; 37

Truskawki; 38

Sałatka owocowa; 39

Na płot wskoczył kot; 40

Jakie to warzywo?; 41

Rozpoznajemy warzywa; 42

Wycieczka do lasu; 43

JESIEŃ

Kiszona kapusta; 47

Pan ogórek; 48

Dynia; 50

Sałatka; 52

Jesienny wiatr; 53

Pomidor; 54

Jesienna pogoda; 55

Wiewiórka; 56

Pszczoły; 57

Zmartwienia drzewek owocowych; 58

Jesienne prace; 59

Gra „Grzybobranie”; 60

Gra „W sadzie”; 61

ZIMA

Zima; 65

Głodne zwierzęta; 66

Bałwanek; 67

Ptaki; 68

Zabawy na śniegu; 70

Tęgi mróz; 71

Dbamy o ptaki; 72

Na pomoc; 73

Spacer wiewiórki; 74

Głodne zwierzęta; 75

 

 

BESTSELLERY