Zakupy poniżej 30 000 euro – praktyczne aspekty związane z zamówieniami podprogowymi - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Zakupy poniżej 30 000 euro – praktyczne aspekty związane z zamówieniami podprogowymi - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-269-3213-1
Język:
Polski
Data wydania:
Lipiec 2014
Rozmiar pliku:
365 KB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
29,00
Cena w punktach Virtualo:
2900 pkt.

Pełny opis

Zamawiających publicznych zobowiązanych do stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych niewątpliwie ucieszyła informacja o podniesieniu dotychczas obowiązującego progu stosowania ustawy z 14.000 euro do 30.000 euro.
W e-booku przedstawiamy najważniejsze informacje związane z udzielaniem zamówień bez stosowania ustawy Pzp. Zamawiający nie mają bowiem pełnej dowolności w dokonywaniu zakupów poniżej progu bagatelności. Nasz espert daje wskazówki, jak wybrać wykonawcę i nie narazić się na zarzuty organów kotrolnych.

Spis treści

Ustawowe reguły związane ze zlecaniem zamówień podprogowych
- Zasady w regulaminie
Szacowanie wartości zamówienia na zakupy do 30.000 euro
- Kurs euro
- Zmiana progu a wszczęte postępowania
Opis przedmiotu zamówienia
Sposoby wyboru konkretnego wykonawcy
- Nabywanie niewielkich zamówień
- Procedury zakupowe dla dużych zamówień
- Elektroniczne narzędzia wspomagające pracę służb zakupowych
Zasady pracy osoby prowadzącej postępowanie
- Obowiązki pracownika
- Wniosek zakupowy
Analiza drobnych zakupów i wprowadzanie usprawnień
- Regulamin udzielania zamówień oraz zarządzenia
Protokołowanie postępowania
Umowa bądź dokument zamówienia
- Umowa na piśmie
- Umowy elektroniczne
- Dokument zamówienia
- Kontrakty ustne
Środki odwoławcze
Kontrola zamówień poniżej 30.000 euro

BESTSELLERY