Zdolne dziecko. Zabawy ze słowami. 0-6 lat - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Zdolne dziecko. Zabawy ze słowami. 0-6 lat - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7898-325-5
Język:
Polski
Rok wydania:
2012
Rozmiar pliku:
24 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
9,50
Cena w punktach Virtualo:
950 pkt.

Pełny opis

Praktyczny poradnik, w którym znajdziesz pomysły na ciekawe zabawy rozwijające zmysły i wzbogacające słownictwo, przygotowujące do czytania i pisania. Sytuacją, w której dzieci najszybciej i najchętniej się uczą, jest zabawa. Rodzice powinni wykorzystać każdą okoliczność do tego, by rozwijać zdolności poznawcze dzieci, pamiętając, że rozwijanie inteligencji to najlepsza droga do ich życiowego i szkolnego sukcesu.

Spis treści

Zabawy rozwijające zmysły i wzbogacające słownictwo

Słowotok

Gdzie schowała się piłka?

Zielony koń z długą trąbą...

Poszukiwacz dźwięków

Czary-mary...

Wycieczki

Audycje radiowe

Żyrafa to egzotyczne zwierzę

To, o czym myślę, jest...

Rymowanki

Pogodynka

Jaki jest słoń?

Lody nie są gorące!

Piszemy bajkę

Masażyki. Zabawy dotykowe

Zabawy przygotowujące do czytania

Wspólne czytanie najlepszą zabawą

Moje imię

Pierwsze wyrazy. Zabawa w czytanie

Pokaż, gdzie masz

Domino

Sprzątamy pokój

Billboardy. Zabawa na spacerze

Zielony pies skacze

Literowe bingo. Zabawa z literami

Litery z plasteliny

Drabina słów

Zabawy przygotowujące do pisania

Szorstkie litery

Odrysowywanie

Graffiti. Zabawy z kredą

Znikające litery

Piszę prawie sam (po śladzie)

Przepisywanie. Zabawa z pisakiem

BESTSELLERY