Zespół przewlekłego zmęczenia. Porady lekarza rodzinnego - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Zespół przewlekłego zmęczenia. Porady lekarza rodzinnego - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7774-444-4
Język:
Polski
Data wydania:
Luty 2011
Rozmiar pliku:
6,4 MB
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
2,00
Cena w punktach Virtualo:
200 pkt.

Pełny opis

Bogato ilustrowany, napisany przystępnym językiem poradnik medyczny, w którym zamieszczono najnowsze informacje dotyczące przyczyn, objawów, diagnostyki oraz leczenia zespołu przewlekłego zmęczenia. Znajdziesz tu praktyczne porady, jak walczyć ze zmęczeniem, wskazówki dotyczące prawidłowego odżywiania, przepisy kulinarne, uzasadnienie aktywności fizycznej oraz znaczenie ziołolecznictwa i medycyny alternatywnej.

Spis treści

 

Wstęp 1

Zespół przewlekłego zmęczenia 5

Objawy 6

Przyczyny 8

Diagnostyka 11

Leczenie 13

Podobne choroby 14

Fibromialgia 14

Depresja 15

Stres 16

Prawidłowe odżywianie 17

Przepisy kulinarne 20

Sałatka z makaronem, brokułami i pomidorami 20

Sałatka z kiełkami 21

Awokado z tuńczykiem 22

Karp z bazylią 23

Kurczak z ryżem i warzywami 24

Aktywność fizyczna 25

Medycyna alternatywna 27

Ziołolecznictwo 28

Walka ze zmęczeniem 30

BESTSELLERY