Zielone piórko - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Zielone piórko - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7587-890-5
Język:
Polski
Data wydania:
13 stycznia 2012
Rozmiar pliku:
6,1 MB
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
16,00
Cena w punktach Virtualo:
1600 pkt.

Pełny opis

 

Polecamy najnowszą książkę dr Zofii Olek-Redlarskiej pt. Zielone piórko. Na tomik składa  się 31 niezwykle uroczych wierszyków dla dzieci wraz z barwnymi ilustracjami Piotra Olszówki.

Wiersze te dedykuję z całego serca Klarze, Julci, Wiktorii, Karolince, Adasiowi, Mateuszkowi, Maksymilianowi oraz wszystkim drogim mi dzieciom

Autorka

Spis treści


Na polanie...7

Płaszcz nietoperza...9

Czerwone jabłuszko...11

Lato...13

Piórko...15

Paź królowej...17

Koncert na płocie...19

Zajączek...21

Czarne kropki...23

Rumianek...25

Twardy orzeszek...27

Chlup do błota...29

Złoty miód...31

Leśna panna...33

Smutno mi...35

Supełki śniegowe...37

Mucha, muszka…?...39

Dzika świnka...41

Myśliciel dudek...43

Mysz, a kysz!...45

Żółte oko...47

Chwila motyla...49

Zielone oczy kota...51

Złota rybka...53

Skrzypek...55

Leśny dentysta...57

Lisia mordka...59

Gruszka na gruszy...61

Sina dal...63

Wstawaj, śpiochu!...65

Bardzo ciemna noc…?...67

BESTSELLERY