Facebook - konwersja

Układ

  • Dark Corners
    Dark Corners
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A gripping new psychological thriller you won't be able to put down with a killer twist perfect for fans of Teresa Driscoll's I Am Watching You.You thought you'd escaped your pastIt's been twenty years since Neve's best friend Chloe went missing....
    66.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6690 pkt.

    A gripping new psychological thriller you won't be able to put down with a killer twist perfect for fans of Teresa Driscoll's I Am Watching You.You thought you'd escaped your pastIt's been twenty years since Neve's best friend Chloe went missing....

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    66.90 zł
  • Cuckoo
    Cuckoo
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    'Spooky and absorbing. I was gripped from the first page!' CASS GREENThere's a stranger in your house...When her stepmother dies unexpectedly, Caro returns to her childhood home in Derbyshire. She hadn't seen Elizabeth in years, but the remote...
    55.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 5590 pkt.

    'Spooky and absorbing. I was gripped from the first page!' CASS GREENThere's a stranger in your house...When her stepmother dies unexpectedly, Caro returns to her childhood home in Derbyshire. She hadn't seen Elizabeth in years, but the remote...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    55.90 zł

Kategorie: