Facebook - konwersja

Układ

  • Players
    Players
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    'Saw meets I See You. Dark, twisted and deadly' CL Taylor'A psychological thriller that packs a real punch' ChoiceIn this game it's kill or be killed...A...
    64.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6490 pkt.

    'Saw meets I See You. Dark, twisted and deadly' CL Taylor'A psychological thriller that packs a real punch' ChoiceIn this game it's kill or be killed...A...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    64.90 zł
  • Dark Corners
    Dark Corners
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A gripping new psychological thriller you won't be able to put down with a killer twist perfect for fans of Teresa Driscoll's I Am Watching You.You thought...
    64.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6490 pkt.

    A gripping new psychological thriller you won't be able to put down with a killer twist perfect for fans of Teresa Driscoll's I Am Watching You.You thought...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    64.90 zł
  • Cuckoo
    Cuckoo
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    'Spooky and absorbing. I was gripped from the first page!' CASS GREENThere's a stranger in your house...When her stepmother dies unexpectedly, Caro returns...
    64.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6490 pkt.

    'Spooky and absorbing. I was gripped from the first page!' CASS GREENThere's a stranger in your house...When her stepmother dies unexpectedly, Caro returns...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    64.90 zł

Kategorie: