"Bloomberg Businessweek" wydanie nr 2112 - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

"Bloomberg Businessweek" wydanie nr 2112 - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Data wydania:
Grudzień 2012
Rozmiar pliku:
19 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
6,90
Cena w punktach Virtualo:
690 pkt.

Pełny opis

"Bloomberg Businessweek" wydanie nr 21/12

"Bloomberg Businessweek" – dwutygodnik ekonomiczny tworzony przez dziennikarzy z ekonomicznego newsroomu "Rzeczpospolitej" i "Parkietu".

Magazyn jest doskonałym źródłem cennych informacji. "Bloomberg Businessweek" przeznaczony jest dla przedsiębiorców ceniących sobie fachowe analizy i opiniotwórcze komentarze . Dostarczamy dane, niezbędne w podejmowaniu kluczowych decyzji finansowych. Zamieszczamy sylwetki przedsiębiorców, analizy rynku, opisy działalności biznesowej i zjawisk gospodarczych.

W numerze między innymi:
Król może być tylko jeden
Ostre słowa, nagłe zwroty akcji. Oto kulisy ratowania Polimeksu. I wojny bankierów.
Ameryka wybiera prezydenta
Zdrożała żywność, ale staniały telewizory. Pomoże to Obamie czy Romneyowi? Który byłby lepszy dla Polski? Pokazujemy, jak przez cztery lata zmieniła się gospodarka USA, jaka jest dziś jej kondycja, a jakie są bolączki i szanse.
W autosalonach poleje się krew
Pracę w sieciach dilerskich może stracić 6 tys. osób.
Inwestycje Polskie – instrukcja obsługi
Do jazdy po bezdrożach służą pojazdy terenowe. Do przemknięcia przez kryzys Donald Tusk szykuje specjalny wehikuł finansowy.
Człowiek, który wyszedł z cienia Jobsa
Rok po śmierci założyciela spółka Tima Cooka jest silniejsza niż kiedykolwiek.
Giełda uzależnia. Na dwa sposoby
Jest uzależnienie psychiczne: ciągłe myślenie, planowanie. I emocjonalne: od ryzyka, niespodziewanych zmian i adrenaliny.
Jak zebrać miliard
Facebook nigdy nie zgromadziłby tylu użytkowników, gdyby nie jego największa siła i słabość: filozofi a Marka Zuckerberga.
Pozdrowienia z Sycylii
Niegdyś dumna wyspa, teraz region nękany przez długi i rozrośnięty ponad miarę sektor publiczny.
W USA rządzą ekstremalne filmy o polityce
Katastrofi czny dokument o drugiej kadencji Obamy bije w USA rekordy popularności. Ma nawet szansę przebić kasowo "Fahrenheit 9/11" Michaela Moore’a.

BESTSELLERY