"Bloomberg Businessweek" wydanie nr 2212 - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

"Bloomberg Businessweek" wydanie nr 2212 - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Data wydania:
Grudzień 2012
Rozmiar pliku:
14 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
6,90
Cena w punktach Virtualo:
690 pkt.

Pełny opis

"Bloomberg Businessweek" wydanie nr 22/12

"Bloomberg Businessweek" – dwutygodnik ekonomiczny tworzony przez dziennikarzy z ekonomicznego newsroomu "Rzeczpospolitej" i "Parkietu".

Magazyn jest doskonałym źródłem cennych informacji. "Bloomberg Businessweek" przeznaczony jest dla przedsiębiorców ceniących sobie fachowe analizy i opiniotwórcze komentarze . Dostarczamy dane, niezbędne w podejmowaniu kluczowych decyzji finansowych. Zamieszczamy sylwetki przedsiębiorców, analizy rynku, opisy działalności biznesowej i zjawisk gospodarczych.

W numerze między innymi:
Marzę i robię
O długu na Polkomtel, wejściu na giełdę i rozwoju internetu w Polsce mówi Zygmunt Solorz–Żak.

Marihuana w tunelach Nogales
Na granicy Meksyku i USA kartele budują gigantyczną sieć podziemnych przejść. Do przerzutu narkotyków tunele nadają się lepiej niż chałupniczo robione łodzie podwodne lub katapulty.
Bezdomny miliarder poprawia świat
Bohater filmu "W chmurach" grany przez George’a Clooneya wyznawał filozofię pustego plecaka – posiadane rzeczy stają się życiowym ciężarem. Miliarderowi Nicolasowi Berggruenowi wystarczy trochę ubrań, iPhone i odrzutowiec.
Artykuły biurowe wcale nie muszą być nudne
Nowa firma, której klientami są Apple, Google, LinkedIn, a nawet Chanel, chce przemienić zszywacze, dziurkacze i długopisy w narzędzia, które pomogą ci wyrazić siebie.
Efekt zbitej szyby
Huragan Sandy – ogromne zniszczenia, ale i wielka szansa.
Jak Polak z Chińczykiem
Wielki rynek, ogromne wyzwanie. Ale trudno mu sprostać. Jak dotąd udało się to tylko naszym nielicznym firmom.
Dziewięciu wspaniałych – kulisy władzy w ChRL.
Wali się, czyli budowanie po chińsku.
Zbierając kartony w cieniu wieżowców – harówka na ulicach Szanghaju.
Agresywne azjatyckie mocarstwo? Porównajmy je z USA sprzed wieku.
Chińscy prawnicy napływają do Polski.
Ceny in vitro pójdą w górę
Wartość polskiego rynku może się podwoić. Pomogą refundacja i turystyka medyczna.
Ursus kusi rolników rajdami i napojem energetycznym.
Levi’s robi dżinsy z butelek.
Siemens łowi młode talenty w Grecji, Hiszpanii i Polsce.
Louis Vuitton ląduje na Brackiej.
Eurobudżet w teatrze samców alfa
Szanse na 80 mld euro dla Polski są nikłe. Sprzecznych interesów zbyt wiele.
Janusz Lewandowski: Tusk też może użyć weta.
Żniwa bez cudzoziemców. Mimo zapowiadanej inwazji Amazona polskie e–sklepy wchodzą w sezon zakupów świątecznych bez zachodnich rywali.
Zbliżony, zapłacony. Idziemy z komórką do kasy.
Wii U Nintendo – nowe rozdanie w grze o konsole.
Innowator: Co zrobić z butelki PET?
WIBOR to fałszywy przyjaciel
Wskaźnik ceny pieniądza w bankach pod ostrzałem. Bo rodzi pokusę manipulowania oprocentowaniem. Prawie jak LIBOR.
Akcjonariat obywatelski stracił seksapil.
Herkulesowe zadanie nowego szefa Citigroup.

BESTSELLERY