"Bloomberg Businessweek" wydanie nr 2412 - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

"Bloomberg Businessweek" wydanie nr 2412 - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Data wydania:
Grudzień 2012
Rozmiar pliku:
18 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
6,90
Cena w punktach Virtualo:
690 pkt.

Pełny opis

"Bloomberg Businessweek" wydanie nr 24/12

"Bloomberg Businessweek" – dwutygodnik ekonomiczny tworzony przez dziennikarzy z ekonomicznego newsroomu "Rzeczpospolitej" i "Parkietu".

Magazyn jest doskonałym źródłem cennych informacji. "Bloomberg Businessweek" przeznaczony jest dla przedsiębiorców ceniących sobie fachowe analizy i opiniotwórcze komentarze . Dostarczamy dane, niezbędne w podejmowaniu kluczowych decyzji finansowych. Zamieszczamy sylwetki przedsiębiorców, analizy rynku, opisy działalności biznesowej i zjawisk gospodarczych.

Waldemar Pawlak przyznaje, że o podatku od kopalin dowiedział się dopiero w Sejmie
Polska motoryzacja na wstecznym. W tym roku wyprodukujemy pół miliona aut. Czesi – dwa razy tyle. A tu jeszcze Panda odjeżdża…
Krajobraz po Pawlaku. W ponad 100 podległych mu instytucjach zapanował strach. Urzędnicy boją się, że nowy może zwalniać
Internecie, otwórz się. Żadna polska firma od lat nie potrafi namieszać w czołówce rynku. Kiedy nadejdzie nowa era wielkich szans na miarę tej z końca XX wieku?
Nieprzewidywalna, oderwana od realiów. Zamiast stabilizatorem polskiej gospodarki. Rada Polityki Pieniężnej staje się dla niej zagrożeniem
Miliarder prosi o paszport z orzełkiem. Jest już Brazylijczykiem, Kolumbijczykiem i Żydem. Teraz chce zostać Polakiem. Latynoski magnat lotniczy, naftowy i przemysłowy – Germán Efromovich
Indie się bogacą. I głodują Ghanshyam ostatni raz jadł mięso co najmniej rok temu. Od ośmiu miesięcy nie miał w ustach ryby, a od sześciu jajka. Tak wygląda życie na hinduskiej prowincji
Święta na zakładzie. Opłatek znika. Firmowe wigilie podbija karaoke. Coraz częściej przenosi się je… na styczeń

BESTSELLERY