Magazyn Literacki KSIĄŻKI 1/2015 - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Magazyn Literacki KSIĄŻKI 1/2015 - ebook

Średnia ocena: 5/1
Szczegóły głosowania
Ilość ocen klientów: 0 (0)
Ilość ocen klientów: 0 (0)
Ilość ocen klientów: 0 (0)
Ilość ocen klientów: 0 (0)
Ilość ocen klientów: 1 (1)
Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2015
Rozmiar pliku:
20 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
0,00
Cena w punktach Virtualo:
0 pkt.

Pełny opis

Książki Roku 2014

Już po raz trzynasty redakcja „Magazynu LiterackiegoKSIĄŻKI” przyznała Nagrody za Książki Miesiąca i Książki Roku. Nagrodzone tytuły to: „Śpiewaj ogrody” Pawła Huele (Znak), „Dzieje Polski. Tom I do 1202” Andrzeja Nowaka (Biały Kruk), „Oriana Fallaci. Portret kobiety” Cristiny de Stefano (Sonia Draga), „Dzienniki” Hansa Christiana Andersena (Media Rodzina) i „Przemyślny szlachcic Don Kichot z Manczy” Miguela de Cervantesa (DW Rebis). W numerze przypominamy 48 Książek Miesiąca. Prezentujemy także Wydawnictwo Roku 2014, Wydarzenie Roku 2014 oraz Człowieka Roku 2014


Dziecięcy radar wykrywa każdy fałsz
Pochodzę z nauczycielskiej rodziny, więc dobry kontakt z dzieciakami mam pewnie w genach. Czy mam „metodę” na pracę z dziećmi w filmie? Myślę, że dzieci mają wbudowany radar wykrywający fałsz. Dlatego w kontakcie z nimi trzeba być autentycznym. W moich filmach dzieci czują, że grają coś prawdziwego i interesującego. To są historie, które one same chciałyby oglądać w kinie. Więc grają prawdziwie. Dzieci są świetnymi aktorami. Mają niebywałą łatwość wchodzenia
w rolę. To jest aktorstwo pełne spontaniczności, ale też bardzo świadome – z Andrzejem Maleszką, reżyserem, scenarzystą i pisarzem, autorem bestselerowej serii „Magiczne Drzewo”, rozmawia Małgorzata Berwid

Książki miesiąca

 • „Genialni. Lwowska szkoła matematyczna” Mariusza Urbanka,
 • „Maryla. Życie Marii Antoniny” Maryli Rodowicz i Marii Szabłowskiej
 • „Leksykon zabytków architektury Kresów południowo-wschodnich” Magdy i Mirosława Osip-Pokrywków
 • „Malarstwo, grafika 1983-2014”Janiny Kraupe


Proponujemy także
:

 • Wydarzenia
 • Wspomnienie Tadeusza Konwickiego
 • Wspomnienie Stanisława Barańczaka
 • Bestsellery styczniowe z komentarzem Krzysztofa Masłonia
 • Księgarskie bestsellery 2014 roku
 • Na-molny książkowiec - felieton Tadeusza Lewandowskiego
 • Między wierszami - felieton Tomasza Zaperta
 • Koszyk z książkami
 • Felieton Marka Ławrynowicza
 • kilkadziesiąt recenzji nowości wydawniczych

 

BESTSELLERY