Magazyn Literacki KSIĄŻKI 10/2016 - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Magazyn Literacki KSIĄŻKI 10/2016 - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Data wydania:
Październik 2016
Rozmiar pliku:
17 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
0,00
Cena w punktach Virtualo:
0 pkt.

Pełny opis

Ranking drukarń
Tradycyjnie na jesieni redakcja "Magazynu Literackiego KSIĄŻKI" ogłasza wyniki rankingu najlepszych w Polsce drukarń dziełowych. Już po raz trzynasty poprosiliśmy wydawców o ocenę współpracy z rodzimymi zakładami drukarskimi. O tym, które miejsce zajmuje drukarnia, decydują liczba oddanych głosów i punkty. Przyznaje się je za pięć cech: jakość wykonywanej produkcji, terminowość realizowania zleceń, elastyczność na prośby i sugestie klienta, jakość kontaktów interpersonalnych oraz z satysfakcja z zakresu świadczonych usług. Nasz ranking wskazuje największe zalety drukarń, a jednocześnie cele, które wymagają ciągłego udoskonalania. Mamy nadzieję, że ranking stanowi ważną wskazówkę dla wydawców przy wyborze partnera, który stworzy najwyższą jakość dla ich prac.

Jesień z nagrodami
Sieć księgarń BookBook ogłosiła konkurs na opowiadanie kryminalne w dwóch kategoriach wiekowych – do 18. roku życia i powyżej 18. roku życia. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać opowiadanie kryminalne nie przekraczające 30 tys. znaków ze spacjami. Nagrody pieniężne w wysokości 2 tys. oraz 3 tys. zasponsorowała Fundacja Wsparcia Policjantów. Z kolei Wydawnictwo Nasza Księgarnia zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz uczestników kół teatralnych działających przy domach kultury do udziału w ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym "Zosia z ulicy Kociej". Zadaniem dla drużyn, które zgłoszą swój udział, będzie przygotowanie spektaklu na podstawie dowolnie wybranego fragmentu z jednej z części serii.

Książki miesiąca

 • „Królowa” Elżbiety Cherezińskiej
 • „Pod” prąd" Roberta Biedronia i Magdaleny Łyczko
 • „Don Kichote” Miguela de Cervantesa Saavedry i Józefa Wilkonia
 • „Wanda Chotomska. Nie mam nic do ukrycia” Beaty Gawryluk

Proponujemy również:

 • Wydarzenia
 • Bestsellery z komentarzem Krzysztofa Masłonia
 • Głos poety z Serbii - relacja Jana Krzysztofa Piaseckiego z Międzynarodowego Festiwalu Literatury w Nowym Sadzie
 • Książka zaczyna się od okładki – książki dla dzieci poleca Anna Czarnowska-Łabędzka
 • Na-molny książkowiec – felieton Tadeusza Lewandowskiego
 • Między wierszami - felieton Tomasza Zaperta
 • Co czytają inni - felieton Grzegorza Sowuli
 • Recenzje nowości wydawniczych

BESTSELLERY