Magazyn Literacki KSIĄŻKI 12/2014 - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Magazyn Literacki KSIĄŻKI 12/2014 - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2014
Rozmiar pliku:
17 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
0,00
Cena w punktach Virtualo:
0 pkt.

Pełny opis

Wychowany na westernach

W grudniowym numerze przypominamy sylwetkę Stanisława Dygata, nieco już zapomnianego prozaika urodzonego przed stu laty - 5 grudnia 1914 roku. Gdyby żył zapewne królowałby w kolorowych pismach - pisze Tomasz Zbigniew Zapert. Bo jego perypetie, dykteryjki, riposty, bon-moty, jak również plotki o nim, jego kamaryli, małżeństwie z Kaliną Jędrusik, romansach obojga, stanowiły niemałą sensację towarzyską stolicy. Chimeryczny malkontent, podejrzliwy raptus, wieczny hipochondryk, dobrotliwy kpiarz popadający często ze skrajności w skrajność, plotkarz, mitoman, konfabulator, hedonista, sybaryta - takim go zapamiętano.


Z liter tworzymy wszystko

Książka to jest coś, co najbardziej poddaje się woli odbiorcy. Czytelnik sam sobie reguluje tempo lektury, może się prześlizgnąć po tym, co nudzi go, a zatrzymywać na tym, co go intryguje. Z liter tworzy sam sobie wszystko: postacie, krajobrazy, zdarzenia… Znam osoby, które nie znoszą słuchać nagrań, bo lektor inaczej czyta, niż one same sobie czytają, inne tempo, inna interpretacja… Czytanie książek to twórczy proces dla rozwoju umysłu i dostarcza wielu przyjemności – z prof. Joanną Papuzińską rozmawia Małgorzata J. BerwidKsiążki miesiąca

"Księgi Jakubowe" Olgi Tokarczuk i "Powrót króla" Williama Darrymple`a

"Przemyślny szlachcic Don Kichot z Manczy" Miguela de Cervantesa i "Muzeum Narodowe w Poznaniu"Proponujemy także
:

Wydarzenia

Bestsellery z komentarzem Krzysztofa Masłonia

Serie wydawnicze - Oblicza zła

Między wierszami - felieton Tomasza Zaperta

Na-molny książkowiec - felieton Tadeusza Lewandowskiego

Co czytają inni - artykuł Grzegorza Sowuli

Felieton Marka Ławrynowicza

oraz oczywiście recenzje

 

BESTSELLERY