Magazyn Literacki KSIĄŻKI 8/2016 - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Magazyn Literacki KSIĄŻKI 8/2016 - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Data wydania:
Sierpień 2016
Rozmiar pliku:
21 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
0,00
Cena w punktach Virtualo:
0 pkt.

Pełny opis

Biografistyka na topie
W naszych czasach nie sztuką jest książkę napisać i wydać; sztuką jest ją sprzedać. A co najlepiej się sprzedaje? Od wielu lat w czołówkach rankingów
plasują się biografie. Dlaczego odbiorcy chcą czytać cudze historie? Jacy bohaterowie przyciągają uwagę największej liczby czytelników? Jak storytelling
wykorzystuje branża księgarska? Odpowiedzi na te pytania poszukuje Anna Małgorzata Pycka

Sto lat po 1984 roku
Wahałem się, w jaki sposób umiejscowić tę historię,ale finalnie zdecydowałem się na formę dystopii, bo wydawało mi się, że to jest jedyna metoda umożliwiająca dotknięcie tematu w pełni. Powieść rozgrywająca się w zwykłym, dzisiejszym świecie nie stwarza takiej możliwości. A to dlatego, że sam temat jest szalenie niebezpieczny i  kontrowersyjny,zarówno dla autora, jak i jego przyszłych czytelników. Stąd decyzja, aby akcję usytuować w przyszłości. Osadzenie jej w teraźniejszości sprawiłoby, że debatę zastąpiłby otwarty konflikt. Podobna motywacja przyświecała ostrzeżeniu na początku
książki – z Boulem Sansalem, autorem powieści „2084. Koniec świata”, rozmawia Tomasz Gardziński

Książki miesiąca

 • „Salon Wiosenny” György Spiró
 • „Adam Mickiewicz. Tajemnice wiary, miłości i śmierci” Bohdana Urbankowskiego
 • „Warszawa Antoniego Słonimskiego” Tomasza Lerskiego
 • „Dziedzictwo chrztu. 966-1966-2016” Adama Bujaka i ks. Waldemara Chrostowskiego

Proponujemy również:

 • Wydarzenia
 • Wspomnienie Włodzimierza Odojewskiego
 • Bestsellery z komentarzem Krzysztofa Masłonia
 • Książka zaczyna się od okładki – książki dla dzieci poleca Anna Czarnowska--Łabędzka
 • Na-molny książkowiec – felieton Tadeusza Lewandowskiego
 • Między wierszami - felieton Tomasza Zaperta
 • Obrona Münchhausena – felieton Marka Ławrynowicza
 • Recenzje nowości wydawniczych

BESTSELLERY