Facebook - konwersja

Miesięcznik Egzorcysta 12 - ebook

Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Data wydania:
Sierpień 2013
9,00
Cena w punktach Virtualo:
900 pkt.

Miesięcznik Egzorcysta 12 - ebook

W Medjugorie przeżyłem wielki wstrząs duchowy – na tyle silny, że zakwestionował 15 lat doświadczeń, będących połączeniem chrześcijaństwa i duchowości zen – ujawnia ks. Dominik Chmielewski SDB w swoim świadectwie, zamieszczonym w 12 numerze Miesięcznika Egzorcysta (sierpień 2013), poświęconym sztukom walki. Jako były instruktor karate combat (trzeci dan) w artykule zatytułowanym „Medjugorie i karate” podkreśla niebezpieczeństwo treningu mentalnego, polegającego na dążeniu do zintegrowania ciała i umysłu tak, by zawsze być gotowym na jakikolwiek atak. Radzi także rodzicom, na co powinni zwrócić uwagę, zapisując swoje dzieci na treningi.

Dla mnie – i wielu moich znajomych instruktorów oraz adeptów sztuk walki – ważne jest, by wiedzieć, kto jest moim Panem i czego On ode mnie oczekuje. Z jednej strony życie sakramentami, Eucharystia, czytanie Pisma Świętego, a z drugiej ćwiczenie swojego ciała – wyznaje Dariusz Pietrek, twórca Śląskiego Centrum Informacji o Sektach i Grupach Psychomanipulacyjnych w Chorzowie, którego pasją są sztuki walki. W artykule „Ważne, kto jest mistrzem” opowiada również o swojej młodzieńczej fascynacji wschodnimi sztukami walki oraz o zagrożeniach płynących z ich trenowania: U niektórych pojawiły się niepokojące symptomy w sferze psychiki i duchowości: różnego rodzaju wizje, omamy wzrokowe i słuchowe, stany depresyjne, lęki, komunikowanie się ze zjawami, z postaciami starych mistrzów.

Na Wschodzie nie ma zjawiska „wierzący niepraktykujący” – mówi w wywiadzie

Kategoria: Duchowość i religia
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 12 MB

BESTSELLERY

Kategorie: