Niezbędnik Inteligenta - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Niezbędnik Inteligenta - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Data wydania:
27 czerwca 2012
Rozmiar pliku:
66 MB
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
13,00
Cena w punktach Virtualo:
1300 pkt.

Pełny opis

W wydaniu specjalnym tygodnika POLITYKA „Niezbędnik Inteligenta - Człowiek, Ziemia, Wszechświat” skorzystaliśmy z wyników pewnego przedsięwzięcia związanego z cyklem programów popularnonaukowych „Ciekawość”, przygotowywanych przez Discovery Channel i firmę Intel. Zapytały one widzów i Internautów: Co ich ciekawi? Otrzymały od Polaków ponad 23 tys. pytań! Wiele z nich znalazło się w tym „Niezbędniku”.

Wszystkie zamieszczone pytania łączy jedno: są zadawane nauce. W naszej publikacji padają odpowiedzi wyjaśniające zjawiska fizyczne, chemiczne, biologiczne itp. Założyliśmy, że swego rodzaju repetycja wiedzy podczas wakacyjnego urlopu będzie zajęciem ze wszech miar pożytecznym.
Odpowiedzi udzielili przede wszystkim popularyzatorzy wiedzy – nie tylko z redakcji POLITYKI. Bo to oni na bieżąco obserwują świat nauki i reagują na wszelkie dokonania i rewelacje stamtąd płynące. Kilka kwestii wyjaśniają też eksperci z Intela i firmy Orlen Polska.

BESTSELLERY