Facebook - konwersja

No to w drogę. Kreta - ebook

Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Data wydania:
Czerwiec 2019
14,84
Cena w punktach Virtualo:
1484 pkt.

No to w drogę. Kreta - ebook

Wydanie specjalne poświęcone greckiej wyspie Krecie. Poznawanie najciekawszych miejsc, historii, jedzenie, przewodnik z mapą.

Spis treści

Spis treści:

 1. Kalendarz
 2. Tajemnica Krety
 3. Chania perełka Krety
 4. Iraklion stolica z kawałem historii na karku i słodyczami w ustach
 5. Kiedy jechać
 6. W poszukiwaniu noclegu
 7. Autobusem czy samochodem?
 8. Mekka hipisów
 9. Podnieś głowę!
 10. Krok za krokiem
 11. Przez wąwozy i jaskinie
 12. Wycieczki na jeden dzień
 13. Kreta na książkowych kartach
 14. 10 najlepszych plaż KretY
 15. Tłusty skarb Krety
 16. Nie tylko feta
 17. Najlepsze restauracje
 18. Muzyka i taniec Krety
 19. Najważniejsze muzea i stanowiska archeologiczne
 20. Dziki świat
 21. Smak Krety
 22. Kropla wina
Kategoria: Podróże
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 8,6 MB

BESTSELLERY

Kategorie: