Facebook - konwersja

Pogoda na Życie 2/2016 - ebook

Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Data wydania:
4 lutego 2016
1,89
Cena w punktach Virtualo:
189 pkt.

Pogoda na Życie 2/2016 - ebook

„Pogoda na Życie” to sentymentalna podróż w czasie: big beat, rock’n’roll, festiwale w Opolu i Sopocie, sylwetki gwiazd kina i estrady, wywiady, nieznane historie, zapomniane fakty. A do tego moda retro, uroda, zdrowie i kulinaria oraz rozrywka: krzyżówka, horoskop i zagadki Wojciecha Pijanowskiego, popularnego prezentera teleturnieju „Koło fortuny”. „Chcemy oddać klimat i ducha dekad połowy ubiegłego wieku” – zalety magazynu wylicza Katarzyna Kolanowska, dyrektor wydawnicza pionu Czasopisma i prasa bezpłatna Agory.
Magazyn koncentruje się na polskich nazwiskach i zjawiskach. Nie zabraknie w nim także historii z życia zagranicznych gwiazd. W pierwszym numerze pojawi się „czeski słowik” Karel Gott – piosenkarz, malarz i niepoprawny kobieciarz.
„Magazyn «Pogoda na Życie» przygotowaliśmy dla ciekawych świata, dojrzałych czytelników 50+. Wiemy, że ta grupa odbiorców chętnie sięgnie po miesięcznik prezentujący rozrywkowe treści i pozwalający wspomnieć czasy szumnej młodości, a także zapoznać się z praktycznymi poradami” – mówi Agnieszka Rożewska, wydawca „Pogody na Życie”.
Ważną częścią każdego numeru są wywiady z cyklu „Pogodna rozmowa” z gwiazdami Radia Pogoda, a także wspomnienia i fragmenty ich biografii w cyklu „Aleja gwiazd”. W pierwszym wydaniu czytelnicy znajdą wywiad z Krystyną Loską o początkach jej telewizyjnej kariery, materiał o miłości i zdradach Kaliny Jędrusik, rozmowę, w której Wiesław Michnikowski opowiada o współpracy z Kabaretem Starszych Panów. Kariera Czerwonych Gitary, kulisy serialu „Noce i dnie”, romanse Violetty Villas i kultowe rejsy statkiem „Stefan Batory” – to tylko niektóre z tematów pierwszego numeru. Redakcja przypomni także „czar PRL”: jak się zdobywało popularnego „malucha” i góralski kożuch, jak wykonać nieśmiertelne dania z menu baru mlecznego.

Kategoria: Rozrywka
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 27 MB

BESTSELLERY

Kategorie: