Facebook - konwersja

Polityka. Salon. Wydanie specjalne 5/2019 - ebook

Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Data wydania:
9 grudnia 2020
14,99
Cena w punktach Virtualo:
1499 pkt.

Polityka. Salon. Wydanie specjalne 5/2019 - ebook

Wszyscy oczekujemy wtedy zaspokojenia głodu obecności bliskich osób, ale też ciszy i refleksji. Gdy rzeczywistość pozbawia nas poczucia bezpieczeństwa, to właśnie święta stają się symbolem nadprzyrodzonego ładu. Ze wzruszeniem wracamy do zwyczajów pamiętanych z dzieciństwa. Przyrządzamy potrawy smakowane raz w roku i tradycyjnie nakrywamy do stołu.

„Stół jest bardzo ważny – jako miejsce rozmowy – zwłaszcza teraz, gdy wśród ludzi jest tak dużo gniewu i nienawiści. PRZY STOLE NIE NOSIMY MASEK, NIE ZAKRYWAMY TWARZY, TO BEZPIECZNE MIEJSCE” – mówi jeden z naszych rozmówców.

Inny, autor niezwykłych instalacji architektoniczno-artystycznych, odtwarzający całe miasta, które zniknęły po seryjnych trzęsieniach ziemi, przypomina, że w najbardziej niepewnych czasach człowiek zwracał się ku sztukom pięknym i twórczości. Tak można odwrócić myśli od tu i teraz. Powiązać przeszłość z przyszłością.

Z okazji nadchodzących świąt życzmy sobie chwil szczególnych, poza i ponad zwykłym czasem. Żeby niebo spotkało się z ziemią, a nowy rok przyniósł same dobre zmiany. Jest nadzieja!

Zapraszamy do lektury!

Kategoria: Rynek wydawniczy
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 678 MB

BESTSELLERY

Kategorie: