Poradnik Psychologiczny: Wszystko o miłości - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Poradnik Psychologiczny: Wszystko o miłości - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Data wydania:
10 lutego 2016
Rozmiar pliku:
18 MB
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
13,00
Cena w punktach Virtualo:
1300 pkt.

Pełny opis

Co w naszej ewolucji sprawiło, że w ogóle jesteśmy zdolni do miłości? Na czym ona polega, jeśli chodzi o fizjologię i chemię organizmu? Dlaczego wielowiekowa kultura wyniosła miłość, zwłaszcza romantyczną, na taki piedestał? Co z miłością uczyniła współczesność ze swoją popkulturą, kultem skuteczności, przekonaniem, że wszystko jest właściwie towarem, nawet relacje uczuciowe – transakcją „coś za coś”? A przede wszystkim, na ile psychologia może człowiekowi pomóc kochać i być kochanym szczęśliwiej i pełniej?

Staramy się odpowiedzieć w tym wydaniu „Ja My Oni” na te i kilkanaście innych, jak nam się wydaje, kluczowych pytań o miłość. Oddajemy je w ręce czytelników przed tegorocznym świętem zakochanych z rozmysłem, polecając gorąco na prezent – walentynkę. Dla partnera, partnerki, ale też dorastającego dziecka czy starzejącego się rodzica. Ale sądzimy, że nadaje się do wspólnej lektury i wymiany refleksji przez cały rok. Prawdziwej i pewnej miłości wiedza zawarta na kolejnych stronach na pewno nie zaszkodzi; we wszystkich innych, tysięcznych sytuacjach, w których chodzi o miłość – tylko pomoże.

Zapraszamy do lektury!

BESTSELLERY