Seria:Dobrze wiedzieć. Raport Polityki nr 2 : Jak zdobyć pracę? - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Seria:Dobrze wiedzieć. Raport Polityki nr 2 : Jak zdobyć pracę? - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Data wydania:
30 stycznia 2013
Rozmiar pliku:
6,6 MB
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
4,90
Cena w punktach Virtualo:
490 pkt.

Pełny opis

Jak napisać porządny życiorys i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Gdzie w Polsce jest praca, a gdzie jej od dawna brakuje? Jak wypadamy na tle naszych sąsiadów? Kto mimo kryzysu wciąż jest poszukiwany w Europie? Jakie kierunki studiów zyskują na atrakcyjności? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy w raporcie dotyczącym rynku pracy.

Młodzi Polacy, widząc problemy i dylematy swoich rodziców, zwracają coraz większą uwagę na wybór swojej kariery zawodowej. To m.in. do nich adresujemy tę publikację POLITYKI. Zapraszamy do lektury!

BESTSELLERY