Seria:Dobrze wiedzieć. Raport Polityki nr 3 : Jak jeść bez lęku i stresu? - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Seria:Dobrze wiedzieć. Raport Polityki nr 3 : Jak jeść bez lęku i stresu? - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Data wydania:
13 lutego 2013
Rozmiar pliku:
1,1 MB
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
4,90
Cena w punktach Virtualo:
490 pkt.

Pełny opis

Co jeść i jak przygotowywać codzienne posiłki, aby nie rezygnując z dobrego smaku i wartości odżywczych, czerpać z nich to, co najlepsze, choć niewidoczne gołym okiem? Jak nie dać się nabrać specom od reklamy i wybierać ze sklepowych półek najzdrowsze artykuły spożywcze? Którym dietom ufać, by nie tracić czasu i zdrowia, gdy musimy stracić zbędne kilogramy?

Odpowiedzi na te pytania – a także wiele innych, które zadajemy sobie w domowej kuchni, przy stole, na służbowym bankiecie lub w restauracji – udzielamy na łamach tego poradnika. Wierzymy, że pomogą odnaleźć się w gąszczu nieraz sprzecznych wskazówek dotyczących odżywiania. Nasz przewodnik kierujemy nie tylko do tych, którzy bezskutecznie starali się do tej pory realizować wskazówki lekarzy i dietetyków, ale do wszystkich, którzy chcą zmienić styl życia na bardziej zdrowy.

BESTSELLERY