Sprawy międzynarodowe 2/2012 - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Sprawy międzynarodowe 2/2012 - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Język:
Polski
Data wydania:
Kwiecień 2012
Rozmiar pliku:
1,7 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
23,00
Cena w punktach Virtualo:
2300 pkt.

Pełny opis

Kwartalnik naukowo-polityczny prezentuje w sposób pogłebiony poglądy teoretyków oraz specjalistów praktyków na problemy miedzynarodowych stosunków politycznych, gospodarczych i kulturalnych.

Spis treści

ARTYKUŁY  •  STUDIA

Leokadia Oręziak
Ryzyko rozpadu strefy euro. Rola Europejskiego Banku Centralnego w łagodzeniu kryzysu zadłużenia publicznego

Bartosz Wiśniewski
Partia Republikańska a polityka zagraniczna USA. Źródła i efekty debaty przed wyborami prezydenckimi 2012 r.
Stanisław Parzymies
François Hollande. Nowy architekt polityki zagranicznej Francji

Piotr A. Świtalski
Idea sprawiedliwości w stosunkach międzynarodowych. Nowe wyzwania

Justyna Nakonieczna
Pozasystemowe poszukiwanie sprawiedliwości w stosunkach międzynarodowych. Alterglobaliści. Ruchy oburzenia obywatelskiego. Haktywiści

Artykuł  recenzyjny

Marcin Terlikowski
Na bezdrożach strategicznych ambicji Unii Europejskiej (w związku z książką Nicole Gnesotto, Przyszłość Europy strategicznej)

ARCHIWUM DYPLOMATYCZNE

Piotr Długołęcki
Doktryna Sonnenfeldta. Plan finlandyzacji Europy Wschodniej
Andrzej de Lazari, Oleg Riabow
Niedźwiedź na rosyjskiej scenie politycznej

RECENZJE  •  OMÓWIENIA

Adam Kobieracki
Adam D. Rotfeld, Myśli o Rosji… i nie tylko
Henryk Szlajfer
Tomasz Stępniewski, Geopolityka regionu Morza Czarnego w pozimnowojennym świecie
Omówienia

KRONIKA WYDARZEŃ MIĘDZYNARODOWYCH (Aleksandra Zieleniec)

BESTSELLERY