Sprawy międzynarodowe 4/2012 - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Sprawy międzynarodowe 4/2012 - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Język:
Polski
Data wydania:
Grudzień 2012
Rozmiar pliku:
981 KB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
23,00
Cena w punktach Virtualo:
2300 pkt.

Pełny opis

Kwartalnik naukowo-polityczny prezentuje w sposób pogłebiony poglądy teoretyków oraz specjalistów praktyków na problemy miedzynarodowych stosunków politycznych, gospodarczych i kulturalnych.

Spis treści

ARTYKUŁY  •  STUDIA

Antoni Z. Kamiński, Bartłomiej Kamiński
Między Brukselą a Moskwą. Bezpieczeństwo Polski i regionu w podzielonej Europie
Marcin Andrzej Piotrowski
Postęp programu nuklearnego Iranu w ocenach Stanów Zjednoczonych, Izraela i Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej

DYSKUSJA
ŚWIAT NIESTEROWALNY – ŚWIAT NIEPRZEWIDYWALNY?

Wstęp (Adam D. Rotfeld)
Włodzimierz Cimoszewicz
Świat nieprzewidywalny
Dyskutanci: Marek Belka, Henryk Szlajfer, Konstanty Gebert, Janusz Symonides, Sławomir Dębski, Jan Kieniewicz, Andrzej Towpik, Bohdan Szklarski, Janusz Reiter, Robert Kupiecki, Jerzy M. Nowak, Patrycja Sasnal

ARTYKUŁ RECENZYJNY

Bartosz Wiśniewski
Rok próby dla Polski i Zachodu (w związku z „Rocznikiem Strategicznym 2011/2012”)

POLEMIKA

Edward Haliżak 
Odpowiedź na artykuł recenzyjny Romana Kuźniara Geoekonomia, czyli chybiona próba paradygmatu
Roman Kuźniar
Replika

RECENZJE  •  OMÓWIENIA

Anna Maria Dyner
Paweł Kowal, Między Majdanem a Smoleńskiem
Aleksandra Gawlikowska-Fyk
Kamila Maria Pronińska, Bezpieczeństwo energetyczne w stosunkach UE–Rosja. Geopolityka i ekonomia surowców energetycznych

Omówienia

KRONIKA WYDARZEŃ MIĘDZYNARODOWYCH (Aleksandra Zieleniec)

Roczny spis treści

BESTSELLERY