Facebook - konwersja

Taniec nr 1-2/2015 (19-20) - ebook

Wydawnictwo:
Data wydania:
29 kwietnia 2015
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
17,12

Taniec nr 1-2/2015 (19-20) - ebook

Taniec wychodził w latach 1974 - 1993 poczatkowo jako rocznik a następnie kwartanik. W 2008 roku ukazał sie jeden numer na płycie CD. Nr 1-2/2015 (19-20) to pierwszy numer reaktywowanego periodyku.

 

 

Spis treści

Redakcja: Rok Kolberga - podsumowanie

Tomasz Nowak: Taniec tradycyjny w zbiorach Oskara Kolberga

Redakcja: Zaklęci w bezruchu

Katarzyna Koziej: Nowoczesne technologie w służbie kultury - wykorzystanie motion capture w tańcu i choreologii

Barbara Siemaszko: Relacja z Polskiej Platformy Tańca 2014

Agnieszka Rutkowska: Listopad miesiącem tańca w Warszawie

Anna Banach: Jarmarczny szał  życia - o tanecznym folklorze w malarstwie Zofii Stryjeńskiej

Marta Mück: Krótka relacja z IX edycji warsztatów w Koszęcinie

Marta Mück: Żyć emocjami ... Ole Martin Melando o pracy nad swoim najnowszym spektaklem Emo 1994

Redakcja: Łódzkie Spotkania Baletowe

Redakcja: Folkowy flash mob

Redakcja: Sezon baletowy na srebnym ekranie

Redakcja: Świętujemy taniec

Redakcja: Przegląd wydawnictw

Kategoria: Literatura i kultura
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 70 MB

BESTSELLERY

Kategorie: