Facebook - konwersja

TRAIL – Krok do natury 02/2017 - ebook

Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Data wydania:
Luty 2017
10,00
Cena w punktach Virtualo:
1000 pkt.

TRAIL – Krok do natury 02/2017 - ebook

TRAIL – KROK DO NATURY! Jest nas siedmioro i pochodzimy z różnych stron Polski, a oprócz miłości do przyrody i obcowania z nią łączy nas też to, że mieszkamy w miastach, ale wolny czas najchętniej spędzamy w lesie, w górach, na polach – wszędzie tam, gdzie horyzont nie jest zasłonięty przez betonowe mury.

W naszym magazynie będziemy przybliżać Wam różne biegowe sposoby spędzania czasu w lesie. W TRAIL-u przeczytacie m.in. o tym, jak i gdzie zrobić pierwszy krok z miejskich chodników ku naturze, a także o biegach górskich, bieganiu z psem, biegach na orientację, bieganiu naturalnym i bieganiu z dziećmi...

Przygotowaliśmy dla Was też porady treningowe i sprzętowe, kalendarz imprez oraz inspirujące wywiady.

Spis treści

- Relacja z Eilat Desert Marathon na izraelskiej pustyni;

- Piękne polskie biegi zimowe: Półmaraton Gór Stołowych, Forest Run, Zimowy Maraton Bieszczadzki, Triada & Wilcze Gronie;

- Liga Biegów Górskich;

- Wywiad z zakochaną w bieganiu Anią Celińską;

- Recepta na SMOG;

- Dziki Bo w Krainie Grenlandów;

- Zima psu niestraszna;

- Dominika Podemska alias "Madame Trail" o połączeniu naturalnym;

- Relacja Tomka Pasieki z TriCity Trail;

- CROSS FIGHTER - Darek Boratyński;

- But butowi nierówny, czyli propozycje butów na biegi cyklu CITY TRAIL;

- Terenowy kompan, czyli rzecz o biegowych zegarkach;

- Norbullo Kontrabacz o naturalnych nierównościach;

- Krysia Roszak o obecności;

- Piotr Książkiewicz i Piotr Bętkowski przygotowują Wam bazę treningową pod starty w całym 2017 r.;

- Kraina latających dywanów, czyli Kowary Biegają;

- Tomek Świderek, Artur Czempas, Piotr Książkiewicz i Paweł Wysocki zabiorą Was na ścieżki biegowe po kraju;

- A Tomek Pokorniecki jak zawsze przygotował dla Was kalendarz biegów na najbliższe miesiące.

Kategoria: Sport
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 53 MB

BESTSELLERY

Kategorie: