Facebook - konwersja

ULTRA - Dalej niż maraton 11/2020 - ebook

Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Data wydania:
Listopad 2020
14,99
Cena w punktach Virtualo:
1499 pkt.

ULTRA - Dalej niż maraton 11/2020 - ebook

„Na naszych łamach nie tylko przekraczamy magiczną granicę 42 km i 195 m, ale przede wszystkim pomagamy naszym czytelnikom przekroczyć wyobrażenie o tym, czym są biegi ultra. Bo „ULTRA” to magazyn nie tylko dla doświadczonych ultramaratończyków, ale również dla tych, którzy dopiero marzą o tym, by spróbować swoich sił na dystansie dłuższym niż królewski.

ULTRA to ciekawe teksty, wywiady, porady, relacje z zawodów i niezwykli ludzie, którzy zmagają się ze swoimi możliwościami w zgodzie z naturą. A także zapierające dech w piersiach zdjęcia, które inspirują do tego, by w weekend nie siedzieć w domu. Zbudujmy razem miasteczko ultrasów!” – redakcja „ULTRA”

Spis treści

Magazyn ULTRA 32
Jak wracać do biegania po Covid-19? - (kardiolog dr Łukasz Małek)
Jak trenować zimą? (Dominik Grządziel)
Jak emocje wpływają na naszą wytrzymałość w trakcie biegu? - (fizjolog dr Tomasz Sawczyn)
Jak zabezpieczać się przed zimnem?
Jak rozpocząć morsowanie i co ono nam daje? (Igor Lewandowski)
Czym jest FKT? (Filip Jasiński)
Co pod choinkę dla Ultrasa?
A ponadto:
Pierwsza pomoc w górach podczas biegania (Marcin Kowalczyk)
Joga dla jelit, czyli joga na wzdęcia. (Magda Ostrowska-Dołęgowska)
Bart Przedwojewski, Miśka Witowska i Marcin Rzeszótko - Golden Trail Series Azory
Kiszonki w diecie sportowca (dietetyk sportowców Marta Naczyk)
Podsumowanie sezonu (Patrycja Bereznowska)
Test butów regeneracyjnych OOFOS (James Kamiński)
Glutamina na odporność (dr Karol Gołębiewski)
Legendy Ultra - Maciej Więcek (Krzysztof Dołęgowski)
Góry Sowie i Ślęża dla biegaczy - (Paweł Kotecki)
Kategoria: Sport
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 57 MB

BESTSELLERY

Kategorie: