Wiadomości Księgarskie nr 1-2/2013 (74-75) - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Wiadomości Księgarskie nr 1-2/2013 (74-75) - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2013
Rozmiar pliku:
2,2 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
5,00
Cena w punktach Virtualo:
500 pkt.

Pełny opis

"Wiadomości Księgarskie" są jedynym na polskim rynku pismem w całości poświęconym księgarstwu. Za cel stawiają sobie konsolidację całego środowiska poprzez dostarczanie najważniejszych dla branży informacji, stworzenie forum wymiany myśli, edukację kolejnych pokoleń księgarzy oraz promocję czytelnictwa. Pismo istnieje na rynku od 1993 roku. Od 2004 roku wydawcą kwartalnika jest Biblioteka Analiz Sp. z o.o.

"Wiadomości Księgarskie" ukazują się w formie zeszytów w formacie A5, objętości ok. 80 stron, z kolorowymi okładkami i czarno-białym środkiem. Zamieszczają informacje z życia branży księgarskiej i szeroko pojętego rynku książki. Prezentują wydarzenia i komunikaty organizacji księgarskich oraz głosy i opinie osób związanych z rynkiem książki. Kwartalnik oprócz aktualności, publicystyki
i artykułów o charakterze poradnikowym, publikuje także wspomnienia księgarzy oraz teksty z historii polskiej książki i księgarstwa.

Spis treści

Spis treści:


od redakcji
Andrzej Skrzypczak Zapraszamy do lektury
Kalendarium rocznic 2013
wydarzenia – informacje – komunikaty
Ważne książki branżowe

Rozmowa z Zygmuntem Gebethnerem
Książki i ludzie w młynach historii

Krzysztof Kaleta Warszawskie Targi Książki – sukces i wyzwanie
Iwona Witkiewicz-Geisler „Moje dwudziestolecie”– wspomnienie bardzo osobiste
Jan Lus Szansa dla księgarstwa
Paweł Podniesiński Kolejny stabilny rok

z życia organizacji księgarskich:
Aktualności Stowarzyszenia Księgarzy Polskich
Wieści z Izby Księgarstwa Polskiego
List otwarty Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Księgarzy
do Ministra Kultury

historia książki i księgarstwa:
Andrzej Skrzypczak Księgarstwo łódzkie – świetność i mizeria
Benedykt Wandachowicz Zwycięzcy wyzwoliciele, czy rabusie i grabieżcy?
Rok 2014 – 650 lat w służbie książki

BESTSELLERY