Wiadomości Księgarskie nr 1/2012 (70) - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Wiadomości Księgarskie nr 1/2012 (70) - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Data wydania:
Marzec 2012
Rozmiar pliku:
1,3 MB
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
5,00
Cena w punktach Virtualo:
500 pkt.

Pełny opis

"Wiadomości Księgarskie" są jedynym na polskim rynku pismem w całości poświęconym księgarstwu. Za cel stawiają sobie konsolidację całego środowiska poprzez dostarczanie najważniejszych dla branży informacji, stworzenie forum wymiany myśli, edukację kolejnych pokoleń księgarzy oraz promocję czytelnictwa. Pismo istnieje na rynku od 1993 roku. Od 2004 roku wydawcą kwartalnika jest Biblioteka Analiz Sp. z o.o.

"Wiadomości Księgarskie" ukazują się w formie zeszytów w formacie A5, objętości ok. 80 stron, z kolorowymi okładkami i czarno-białym środkiem. Zamieszczają informacje z życia branży księgarskiej i szeroko pojętego rynku książki. Prezentują wydarzenia i komunikaty organizacji księgarskich oraz głosy i opinie osób związanych z rynkiem książki. Kwartalnik oprócz aktualności, publicystyki
i artykułów o charakterze poradnikowym, publikuje także wspomnienia księgarzy oraz teksty z historii polskiej książki i księgarstwa.

Spis treści

od redakcji

Niepewna przyszłość / 3

Kalendarium rocznic 2012 / 4

wydarzenia – informacje – komunikaty / 7

rozmowa numeru

Rozmowa z Marianną i Jerzym Okuniewskimi

O sukcesie decydują trzy czynniki / 21

rynek książki

Łukasz Gołębiewski Najgorszy rok dla książki / 37

Adam Nowak ACTA ante portas / 39

Tak dla ACTA / 50

księgarstwo na świecie

Adam Nowak Wędrówki po księgarniach Nowego Jorku / 52

dział antykwaryczny

Paweł Podniesiński Miły brak zaskoczeń / 58

z życia organizacji księgarskich

Wieści z IKP / 62

Aktualności SKP / 63

kształcenie księgarskie

Daria Supel Nowe kierunki / 66

historia książki i księgarstwa

Irena Janowska-Woźniak Pożytki długiego trwania / 68

BESTSELLERY