Wydanie specjalne: Sztuka Życia - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Wydanie specjalne: Sztuka Życia - ebook

Oceń:
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Data wydania:
14 listopada 2012
Rozmiar pliku:
141 MB
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
12,00
Cena w punktach Virtualo:
1200 pkt.

Pełny opis

Wywiady i reportaże o ludzkich losach są trzonem naszego wydawnictwa. Staramy się pokazywać - poprzez opowieści naszych bohaterów - dylematy, zmagania i spełnienia właściwe dla naszej epoki. Gwiazda filmowa odnajdująca się w buddyzmie, as biznesu – w obywatelskim poprawianiu świata, doskonały marszand – w mecenacie awangardowej sztuki, znakomita sportsmenka – w wyciąganiu dzieciaków z niedoli. Wreszcie bohater z okładki, artysta, intelektualista, Rosjanin z urodzenia, hollywoodczyk z wyboru, Europejczyk z przekonania – w wiecznej podróży za wolnością twórczą.

Ośmieliliśmy się nazwać nasz magazyn „Sztuką życia”, ponieważ towarzyszy nam przekonanie, że życie jest kunsztem. Mamy nadzieję, że lektura „Sztuki życia” dostarczy czytelnikom strawy sytej, bogatej i inspirującej.

BESTSELLERY