Facebook - konwersja

Układ

  • Mystery of Edwin Drood
    Mystery of Edwin Drood
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A thrilling radio re-imagining telling the story of Charles Dickens' last days, and providing a brand new conclusion to his famous unfinished novelApril,...
    46.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 4690 pkt.

    A thrilling radio re-imagining telling the story of Charles Dickens' last days, and providing a brand new conclusion to his famous unfinished novelApril,...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    46.90 zł
  • Classroom
    Classroom
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    Don't miss the chilling new psychological thriller from A.L. Bird, author of The Good Mother and Don't Say a Word, perfect for fans of C L Taylor, Sherryl...
    66.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6690 pkt.

    Don't miss the chilling new psychological thriller from A.L. Bird, author of The Good Mother and Don't Say a Word, perfect for fans of C L Taylor, Sherryl...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    66.90 zł

Kategorie: