Facebook - konwersja

Układ

  • Palace of Curiosities
    Palace of Curiosities
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A luminous and bewitching debut novel that is perfect for fans of Angela Carter. Set in Victorian London, it follows the fortunes of Eve, the Lion-Faced Girl...
    70.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 7090 pkt.

    A luminous and bewitching debut novel that is perfect for fans of Angela Carter. Set in Victorian London, it follows the fortunes of Eve, the Lion-Faced Girl...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    70.90 zł

Kategorie: