Facebook - konwersja

Układ

  • Getting There
    Getting There
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    This gripping East End saga, set in the 1960s, is perfect for fans of Dilly Court, Rosie Goodwin and Donna Douglas. Bestselling author Gilda O'Neill expertly...
    65.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6590 pkt.

    This gripping East End saga, set in the 1960s, is perfect for fans of Dilly Court, Rosie Goodwin and Donna Douglas. Bestselling author Gilda O'Neill expertly...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    65.90 zł
  • All That I Am
    All That I Am
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    When Hitler seizes power in 1933, a tight-knit group of friends and lovers suddenly become hunted outlaws overnight. Dora, liberated and fearless; her lover,...
    142.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 14290 pkt.

    When Hitler seizes power in 1933, a tight-knit group of friends and lovers suddenly become hunted outlaws overnight. Dora, liberated and fearless; her lover,...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    142.90 zł

Kategorie: